2737
2734
چه خوشجلههههههههههههه     یه سوال؟ هندونه هارو خوردین بعدش؟    

وای منم تو ذهنمه😣

کاش یوزارسیف میومدعباشورومنم مینداخت بعدکه برمیداشت من لاغروخوش هیکل میومدم بیرون باگریه میگفتن:"بامن چه کردی یانبی؟  دنبه هایم کو؟"          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من عکس خودمو گذاشته بودم نبودین برداشتم🤣

اومدیم بزاررر

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
من عکس خودمو گذاشته بودم نبودین برداشتم🤣

بزار من میبینم

کاش یوزارسیف میومدعباشورومنم مینداخت بعدکه برمیداشت من لاغروخوش هیکل میومدم بیرون باگریه میگفتن:"بامن چه کردی یانبی؟  دنبه هایم کو؟"          
2738
گذاشتم

وای پس راسته که میگن دخترهای کرد خیلی خوشگله هزار ماشاالله😍😍😍

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
وای پس راسته که میگن دخترهای کرد خیلی خوشگله هزار ماشاالله😍😍😍

فدات شم عزیزم چشای تو خوشگل میبینه قوربونت برم ❣😘

من مامانم‌کرده بابام ترک من شبیه مامانمم🙈🙊😘

از شانس از این طرفم‌مادر شوهرم کرده پدرشوهرم‌ ترک☺😋

❤Che khobe ke daramet
فدات شم عزیزم چشای تو خوشگل میبینه قوربونت برم ❣😘 من مامانم‌کرده بابام ترک من شبیه مامانمم🙈🙊😘 ...

چه  جالب خیلی دوست دارم برم کردستان خیلی قشنگه

2706