2737
2734
عنوان

بهترین و تلخترین اتفاقاتی که شش ماهه اول سال ۹۸ براتون افتاده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 84 پست

بهترینش به دنیا اومدن گل پسرم،،بدترین هم خدا رو شکر نداشتم

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبل عید برام اتاق تلخی افتاده بعد۱سال اروم شدم گلم

انشالله دیگه اتفاقات بدی تو زندگیتون نیفته

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
2731

بهترینش نرمال شدن ازمایش دخترم بود ۴ماهگیش همه چیش اوکی بود و از اون به بعد هیچی و سخت نگرفتم

چون واقعا مریضی جیگرگوشه سخته

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
2738
مرگ مادرم در خرداد ماه ۹۸😔😔😔

واااای چقد سخته از دست دادن مادر . فکرشم منو دیوانه میکنه . خدا بیامرزتشون 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
البته ی بهترین دیگه داشتم ک قبل عید بود و گل دخترم دنیا اومد این بهترین اتفاق زندگیم بود

قدمش مبارک باشه😍😘

اتفاق خوب و بد آنچنانی نداشتیم 

دوتا از فامیلای خیلی دورمون فوت شدن که خب زیاد ب ما مربوط نمی شد 

انفاق خوب هم منتظرم بيفته ولی. هنوز خبر ندادن 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

نمیدونم همین که عزیزانمو کنارم دارم ینی تا اینجا سال خوبی بوده شکر❤️❤️❤️

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2706