2733
2739
اومدیم مسافرت باخانواده ش،الان جلوهمه رفت جاشوجداکرد،یه عمر پاسوزش شدم،الان یادهمه کتکاش افتادم

شاید روش نمیشه جلو همه تو بغل شما بخوابه

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با این تعریف کردنت 😠 الان بعد دو صفحه فقط همینو فهمیدم

چون گفتی جات تنگه رفته یه جا دیگه جا انداخته خوابیده تو هم گفتی پیشم نمیخوابی گفته نه حالا باید کفنش کنی 

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠

برای اینکه بغلت نخوابیده اینجوری نفرین میکنی؟وقتی کفنش کردی چه طوری خوابت میبره؟

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2740

بی خیال بابا بگیر راحت بخواب اون الان راحت خوابیده خواب هفت پادشاه رو میبینه تو هم الکی حرص میخوری.

چند سال بعد برای این روزات میخندی

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.

وقتیایی ک توی جمع و جلو خانوادش ی حرف میزنه ک میدونین این حرف جلو خانوادش بد بوده.شما با شوخی و ختده جوابش رو بده.

مثلا میخندیدی میگفتی اره والا جا تنگه رفتی منم نفس میکشم.

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
یادم افتادچندسال پیش موهامومیکشیدهی ازاین اتاق به اون اتاق میبرد،دلم سوخت واسه تنهاییم

حالا اومدی مسافرت دیگه این فکرها رو نکن 

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
یادم افتادچندسال پیش موهامومیکشیدهی ازاین اتاق به اون اتاق میبرد،دلم سوخت واسه تنهاییم

با فکر گذشته ها خودت رو ازار نده.چند تا صلوات بفرست فردا هم ب روی خودت نیار چون فقط خودتون رو انگشت نما و دشمن شاد میکنین

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
2706