2737
2739
عنوان

جلو شوهرم از پاهام خجالت میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 19930 بازدید | 200 پست
چی برمیگرده

قیمتش چنده گلم

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه منظورت سیاهیه قوزک وایناس فقططططططط یه راه داره کرم اکسید دو زنگ .معرکه س پاهای من انقدر سیاه وزشت بود صندل نمیپوشیدم اینو زدم هرشببب توی خونه هم میزدم مدام سر یه ماه میتونم‌بگم هشتاددرصدش رفت حتمااااا امتحان کن

2728

کف پا فقط روغن زیتون جوراب دمپایی رو فرش من اگر این چن مورد رو رعایت نکنم دیوانه میشم

شوهرم بهم میگه کف پات عین نی نیا صاف و تمیزه 😂

میدانم که خدا مرا میبیند و به زودی حاجت دلم را براورده میکند .. آمین 
2740
ترک کف پا شدید دارم

صندل زیاد میپوشی؟

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖