2737
2734
عنوان

کیا بخاطر ترس ازحرف مردم دارن به زندگی ادامه میدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3565 بازدید | 203 پست
راست میگی بریم یکم ماچشون کنیم ایقد زحمت میکشن. ‌ک. و.ن لق عشقای بی عرضه ی قبلی. خاکبرسرا یا بی ...

والااا😂😂😂

خداروشکر الان بعد 4 سال زندگی شوهرم فراموشش کرده اون هنوز مزاحمتایی داره برامون ولی مطمئنم فراموشش کرده الان حس خوبی ب زندگی و شوهرم دارم

شماها هم این حس خوب و ب شوهراتون بدین

من ب معجزه خدا ایمان دارم...هذا من فضل ربی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر خوب نععمتهههه با فكر كردن به يه ادم سوم الكي فاز غم نده به خودت برو بچسب به زندگيت و شوهرت لذتشم ببر

پسرم ، پاره ي تنم ، بي صبرااانه منتظر گرفتن دستاي قشنگم ❤️❤️❤️

من حتی تا دوسال بعد از شب ازدواجم نتونستم باشوهرم باشم  بکارتمو داشتم بخاطر ضربه روحی بدی که خورده بودم ..شوهرم بنده خدا خیلی اذیت شد و دوا درمونم کرد وپابه پام اومد..خیلی روزای بدی داشتم بخاطر اون اشغال

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
2728

این فقط ذهنیت توعه ک ملکه ذهنت شده 

مطمئن باش اگ با دوس پسرت هم ازدواج میکردی باز خودتو بدبخت خطاب میکردی و ایرادات دیگ میگرفتی 

بهتره گذشته رو فراموش کنی و منطقی فکر کنی 

مهربون باشیم⁦❤️⁩
2740
عزیزم شوهرت این موضوعو میدونه؟

شوهر من نه...وااااای اگر بدونه نابود میشه

بعضی وقتا به خودم میگم کاش بهش میگفتم..بهم میگه یه غم بزرگ تو چشاته..

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
دوسش ندارم فقط  دلم باهاش نیست حواسم فقط پیش دوست پسر سابقمه

اسی چرا؟ مگه شوهرت چی نداره؟

معیارت چی بود که شوهرت نداره؟

اسی یه سوال شوهرت تیپ و قیافش زیاد جالب نیست؟

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
چقدر تو شجاعی.. چقدر قوی هستی ..کاش عین تو بودم

مرسی عزیزم . شایدم رفتار شوهرم بوده که منو ازون روزای وحشتناک اورده بیرون. چون شوهرم به قدری برهم محبت میکرد که اصلا تعجب میکردم . حتی بابام بهم میگفت شوهرت بی نهایت دوست داره قدرشو بدون. باورت میشه یکبار همون اول بهش گفتم توروخدا یکی دوهفته نیا میخوام یکم تنها باشم ایقدر گریه کرد که منم از گریه چشام سرخ شده بود.از خدا خواستم مهرشو عمیق بدلم بندازه .اونم انداخت . کم کم بخودم اومدم دیدم ایقددد دوسش دارم ه همیشه نگرانشم و براش دلهره دارم . یک شب پیشم نبود تا صبح بیدار خواب بودم . دقیقه شماری میکردم برا اومدنش 

مرسی عزیزم . شایدم رفتار شوهرم بوده که منو ازون روزای وحشتناک اورده بیرون. چون شوهرم به قدری برهم مح ...

ان شاالله که پایدار باشید♥️♥️

نه.شوهرم اهل کار هستش وخیلی مرد زحمتکشیه.اصلا دوس نداشتم با مرد بالاتر از۳۰ ازدواج کنم شوهرم۳۲ سالشه ...

اینکه گفتی تند و خشن منو یاده رمان و داستانا انداخت. ببخشیدا ولی خیلی بچه گانه به نظر اومد. 

اینکه میگی با مدرک و هیکل و تیپ شوهرت مشکل داری نشون میده قبل ازدواج چشمتو بستی حالا که کار از کار گذشته چشماتو تا ته باز کردی. 

عزیز من اگه به همین تفکر ادامه بدی عاقبتت میشه خیانت یا طلاق. پس زندگیتو بساز شوهرتو بفرست باشگاه و برو تیپ دلخواهتو براش بخر. مدرکم بیخیال

2706