2737
2734
کلا نمیدونه زایمان هدیه خریدن داره و خیلیا میخرن نمیدونم چجوری بهش بگم که بفهمه شاید خرید

بهش باخنده بگوکلک چجورمیخوای سوپرایزم کنی بهت بچه میدم😉😉😉باخنده ودلبری بگوبااون شکم خوشگلت براش دلبری کن 😍😍

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶

هیچی حتی یه شاخه گل

شدیدا دستش خالی بود

گروه آبی💙وزن شروع۸۰💙۷۹/۲۰۰💙۷۸/۱۰۰💙۷۷/۹۰۰💙۷۷/۳۰۰💙۷۶/۸۰۰💙۷۶/۱۰۰💙۷۵/۳۰۰💙وزن فعلی۷۴/۲۰۰💙وزن هدف۶۵💙تاریخ شروع۸.۷.۹۸💙قد۱۷ق۰❤باتشکرازبامدادخمارعزیز❤   چالش۶۳روزه تا شب یلدا به هدفم میرسم با یاری خدا💙هدف چالش۷۰💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بهش باخنده بگوکلک چجورمیخوای سوپرایزم کنی بهت بچه میدم😉😉😉باخنده ودلبری بگوبااون شکم خوشگلت براش د ...

اره اینجوری هم خوبه ولی فکر کنم با خنده و شوخی حرفمو جدی نگیره یکی مثل مادرش باید بهش این چیزارو بگه و یاد بده که متاسفانه چیزی که به نفع من باشه رو یادش نداده

اخه این چ سوالیه . توی یه طایفه ام پولدار و متوسط و فقیر هست اینجا که دیگه یه سایتی هس از کل کشور 

شاید یکی داره ب زنش ویلا و خونه و طلا داده 

ولی یکی نداشته یه شاخه گل داده 

شاید ارزش اون گل که با عشق داده میشه بیشتر از اون طلا و خونه باشه

این نظر منه ! 

معجزه یعنی اینکه حسین و برادرش عباس ، منِ روسیاه رو قابل بدونن و حاجتم رو بدن .خدایا شکرت 💙            خدایا از اولش سپردمش دست خودت تو دلیم رو . خودت نگهشدار. خدایا شکرت 
اره اینجوری هم خوبه ولی فکر کنم با خنده و شوخی حرفمو جدی نگیره یکی مثل مادرش باید بهش این چیزارو بگه ...

نه شمابگوجدی میگیره وقتی گفتی گفت باشه وایناتوام بادلبری بگوعجقم منونی نی منتظرسوپرایزیم یادت نره فقط اینجوربگو😉

نه شمابگوجدی میگیره وقتی گفتی گفت باشه وایناتوام بادلبری بگوعجقم منونی نی منتظرسوپرایزیم یادت نره فق ...

در این حد دلبر نیستم  خوش به حاله شوهرت که تو اینقدر دلبری ولی کمو بیش همینجوری میگم ببینم چی میشه ایشالا سرویس طلا بخره خخخ

2738
نمیدونم همینطور الکی جو گیر شده بود حتما.بی لیاقت‌.بعدا بهش گفتم همه گل آورده بودن برا خانماشون &nbs ...

عزیزم حتما استرس داشته یا خجالت میکشیده 😊😊😊

ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت   جایت همیشه در دل من درد می کند 💔    
در این حد دلبر نیستم  خوش به حاله شوهرت که تو اینقدر دلبری ولی کمو بیش همینجوری میگم ببینم چی م ...

😂😂😂😂😂توام دلبری کن صلاح زنه خب😉 واااااای اگه من حامله بشم ببین بااون شکمم چه کاراکنم دعاکن حامله شما😁😁

اره لحظاتی که ادم حس میکنه خستگیش دراومد و میرزه زیاده ولی چند ساعت بعد جبران میکنه طوریکه ادم میگه ...

دقیقا 😆😆😆

ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت   جایت همیشه در دل من درد می کند 💔    
😂😂😂😂😂توام دلبری کن صلاح زنه خب😉 واااااای اگه من حامله بشم ببین بااون شکمم چه کاراکنم دعاکن حام ...

ایشالا عزیزم ولی ما که از وقتی باردار شدم تمام شیطنتا و دلبری کردنمونم تموم شد یه دوران به خصوصه که نمیدونم را هر دو طرف تغییر میکنن

ایشالا عزیزم ولی ما که از وقتی باردار شدم تمام شیطنتا و دلبری کردنمونم تموم شد یه دوران به خصوصه که ...

عزیزم خودت مستقیم بهش بگو که وقتی زایمان کردی باید بهت کادو بده......البته مامانشون باید بگن که تو این موردا هیچی نمیگن.....شوهر منم نمیدونست وقتی بهش گفتم تعجب کرد ....بهش گفتم برو از دوستات بپرس چون رسمه....مادرشوهرم انقدر در مورد سیسمونی ازم میپرسید دیوونه شده بودم از دستش... ولی هیچی در مورد کادو گرفتن به شوهرم نگفته بود

خدایا شکرت..... بخند...چون غم تو ،دنیا را عوض نمی کند....زندگی حاصل عشق است و امید