2737
2734
عنوان

تا حالا شده کسی رو نفرین کنید و بگیره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 747 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من کسیو نفرین نکردم ولی هرکی دلمو شکونده خدانشونش داده

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

وای یا خدا بابام یه خاله ای داره چنان نفرینی میکنه که تا صبح نشده میگیره لعنتی😐😐😐😂😂😂😂

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜
2738

یکی گوشیمو دزدید ۶سال پیش ازش خبر ندارم گوشیمم گرون بود شوهرم گفت اگر یکی از نفرینات بگیره الان زندگی نباتی داه😂😂😂

واسه خونه دار شدنمون لطفا یدونه صلوات بفرستین ممنون عزیزان 💜💜💜💜

بابای دوستم آبرومو برد بهم تهمت بدی زد منم نفرینش کردم به ماه نکشید تو پیاده رو یه نفر زیرش گرفت فرار،کرد 

اونم مرد

اصلا هم پشیمون نیستم از نفرینم چون نسبت های ناروایی بهم زده بود تو مدرسه پیش مدیر و ناظم صدجور انگ چسبوند بهم منم از ته دل نفرینش کردم

نینی قشنگم🙂 مامان و بابای مهربونت دلشون برات یه ذره شده 🥺بدو از بهشت بیا تو دل مامانیت که دیگه طاقت دوریتو نداره😪قررربونت برم خیییلی دوست دارم😍🥰

نفرین نکردم اصلا به زبونم نمیاد براکسی بد بخوام ولی کسایی که دلمو شکستند و تحقیرم کردند بدجور تاوان دادن.عینا برا خودشون داره اتفاق میفته.من راضی نبودم به درد کشیدنشون ولی خدا ازدل شکسته بچه یتیم نمیگذره

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

ولی برادرشوهرم خیلی در حقمون ظلم کرده

البته تنها ما نه هاااا

خیلی حق الناس به گردنشه

دست به هر کاری میزنه شکست میخوره

منم نفرینش کردم

ولی همیشه به مادرشوهرم میگم اونقدری که حق الناس به گردنشه دست به طلا هم بزنه خاکستر میشه

اگه دوست 

من میگم واگذارکردم به خدا ولی همینم که میگم بدجور طرف ناکار میشه مادر شوهرمو گفتم یه چشش کور شد  

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2706