2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا حفظش کن برات

مرسی عزیزم.انشاءالله قسمت خودت باش..تا چندماه دیگه  ی بچه سالم داشته باشی

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
2731
منم پسرمو ۳۵ هفته از دست دادم.سزارین شدین؟چرا تا الان اقدام نکردی برا بارداری؟

خیلی سخت خدا عوضش بهت بده .چی شد مشکل چی بود؟ن طبیعی زایمان کردم شیر مادرم از دماغ م امد خیلی سخت بود.

خیلی سخت خدا عوضش بهت بده .چی شد مشکل چی بود؟ن طبیعی زایمان کردم شیر مادرم از دماغ م امد خیلی سخت بو ...

معلوم نشد...من سزارین شدم‌.خیلیم بی قرار اقدامم ولی باید۶ماه بگذره.شماچرا اقدام نکردی؟خودشم که طبیعی کردین اگه من طبیعی بودم حتما بعد۳ماه اقدام میکردم

2740

الهی عزیزم😭خدابه دلت صبربده

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
بچه ی دیگه ای ندارم ک دلم بهش خوش باش

خب یکی بیار

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
2706