2733
2739
عنوان

چطوری برنامه ریزی میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 29 پست
میشه یکی برام یه برنامه بده اصلا نمیدونم ازکجا شروع کنم مثلا دلم میخواد یه روزبرای یک ساعت هم شده فق ...

ببین این کار ادم خودشو میخواد. من به شخصه این مدلی نیستم. گاهی اصلا حوصله ندارم کار خونه بکنم. چرا میخوای خودتو ازار بدی؟

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

این زیر سینکه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچیزی رو تا کارت تموم شد سر جاش بزار.ظرفا رو تلمبار نکن رو هم که بگی بعدا درستشون میکنم همون موقع ه ...

اخ اخ گفتی گوشی

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
اتفاقا دارم بیشتزوسیله هام توسبده

پس چی نامرتبه؟؟

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2731
هیچ جوری. هروقت جو بگیردم مرتب میکنم اما سعی میکنم ظاهر خونه ام مرتب باشه بقیه رو هر چند وقت یه بار ...

مال منم ظاهرمرتب اصلا دوست ندارم دلم میخواد همه جامرتب باشه

این زیر سینکه

دست گلت درد نکنه زحمت کشیدی عزیزم

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
هرچیزی رو تا کارت تموم شد سر جاش بزار.ظرفا رو تلمبار نکن رو هم که بگی بعدا درستشون میکنم همون موقع ه ...

متاسفانه گوشی زندگی روازم میگیره بعضی وقتا وای فای خاموش میکنم کل خونه رو جمع وجورمیکنم

ملافه ها و حوله هاای حمام هر دو روز بشور

هر دفه میری حمام اسکاج بکش

هر روز صبح دستشویی

اسباب بازی بگه هارو تند تند جمع کن به خودشونم یاد بده بریزن تو سبدا

2740
ببین این کار ادم خودشو میخواد. من به شخصه این مدلی نیستم. گاهی اصلا حوصله ندارم کار خونه بکنم. چرا م ...

منم اینجوریم دیگه بعضی وقتا کلا خونه رو بیخیال میشم میگم شاید برنامه داشته باشم مجبوربشم تمیزکنم

متاسفانه گوشی زندگی روازم میگیره بعضی وقتا وای فای خاموش میکنم کل خونه رو جمع وجورمیکنم

بنظرم اول برای استفاده از گوشی برنامه ریزی کن .من استفاده از گوشی رو گذاشتم برای وقتی که بچه ها نیستن یا اواخرشب که خوابن

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  
بنظرم اول برای استفاده از گوشی برنامه ریزی کن .من استفاده از گوشی رو گذاشتم برای وقتی که بچه ها نیست ...

اینجوری خیلی خوبه منم بعضی وقتا ازصبح وای فای خاموش میکنم آخروقت روشن میکنم

کارای بزرگ یه روزمخصوص مثلاجاروبرقی وگردگیری حسابی یکشنبه حتماهم انجام بده اگه اون روزوقت نمی کنی روزقبل یابعدش انجام بده بعدحمام یاسرویش باپودربشورشون گازوظرف وغذاهم هرروزموازی کاریم فراموش نکن یعنی لباسشویی روشن اشپزی وسطش هم ظرف شستن

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم