2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین چیزی که ازت میخواد ب نفعت یا نه؟؟؟

کلا کلات قاضی کن ببین چی ب صلاحت!! بند خدا بدت ک نمیخواد😐

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
2728
گیر الکی چیه. شوهرته! احترام میخوای بهش احترام بذار. خوبه اونم گروهایی باشه که شما دوست نداری؟

والا منکه زنم اگه شوهرم بره گروه مختلط پدرش در میارم ‌.چه معنی داره حالا برا مجردها ی چیزی و متاهل ها نه...

الهم صل علی محمد و ال محمد

الان من خودم شوهرم دوست نداشت ک برنامه ای روی گوشیم باشه منم پاکشون کردم چون ارزش ناراحتیشو نداشت الانم فقط میام سایت .چون برنامه هام و هم حذف کردم هیچ مشکلی پیش نیومده .اون مرده غیرت داره خودتو بزا جای اون اگه اونم می رفت تو گروه چ حالی می شدی 

2740

ببین عزیزم. من شوهرم اصلا کاری نداره که کجا برم و عکس بزارم یا نه. البته گاهی وقتها میگه نمیدونم چرا اینقدر دوست داری عکس بزاری. ولی اما نهی نمیکنه. ولی من مراعات میکنم. تو گروه های مختلط نمیرمپ عکسهام رو هم دیگه نمیزارم مگه اینکه تو واتساپ و تلگ.رام باشه که فقط دوستهام و فامیلم هستن، اگه الان این مسئله رو حلش نکنی فردا تو زندگیتون مشکل ساز میشه 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

دم همسرت گرم.گروه مختلط حاشیه داره بری که آرامش نداشته باشی؟ عکستم پروفایل بذاری که هرکی حالتو ی جور ببینه و قضاوت بیخود بکنه؟ سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن عزیزجان