2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاشق یکی میشدیم،،،،، طرف نمیدونست،،،،، ولی ما مال خو دمون  میدونستیم ش،،،، اخه زمان ما تلفن همراه نبود،،،، اکثرا هم سر به راه بودیم ی چند تایی داشتیم اهل نامه،،،،، سال 75دبیرستان میخوندیم 

یبار تو کلاسمون عروسی گرفتیم من عروس بودم بعد یعنی من و خواهر عروس و مادر عروس خیلی ناراحت بودیم میخواستیم ازهم جدا شیم ولی داماد و خواهراش جلومون همش میرقصیدن و قر میدادن، دیدیم ناظم داره میاد متواری شدیم نشستیم روی صندلی هامون اومد سر کلاس گفت نازنین من دیدم تو داشتی میرقصیدی و میخندیدین همه کلاس میگفتن نه خانم نازنین اتفاقا خیلی ناراحت بود امروز  

روزی سه مرتبه با خودت تکرار کن: هیچ کس ارزش ناراحت کردن منو نداره...
2731

چادر سیاه کیف زرد ظهر که میرفتیم خونه چادر رو مینداختیم رو صورتمون سیاه نشیم یه بار لای در مدرسه چادرم گیر کرد در بسته شدم یکم جلوتر رفتم چادرم کشیده شد خواستم داد بزنم بی تربیت خجالت نمیکشی دخترارو اذیت میکنی

کاشکی غم و دردمون این خونه سردمون مثل یه گلستون میشد باز لب خاموشمون عشق فراموشمون مثل گل خندون میشد
یه ساختموم داشتن جلوی مدرسه راهنماییمون میساختن یه کارگر فضول و هیز داشت  همچی قیافه ای هم ند ...

اگه من بودم اولین نفر که عاشقش شده بود من بودم 😂😂😂😂😂😂😂خیلی عاشق شدم خیلی 

2740
یبار تو کلاسمون عروسی گرفتیم من عروس بودم بعد یعنی من و خواهر عروس و مادر عروس خیلی ناراحت بودیم میخ ...

😂😂😂ما زایمان طبیعی راه مینداختم دوستم نشسته بود حیغ میزد وای اومد اومد یکی دکتر بود داد میزد زور بزن بچه خفه شد اونم زور میزدو جیغ معلم درو یهو باز کرد معلم😐بچه ها😐

😂😂😂ما زایمان طبیعی راه مینداختم دوستم نشسته بود حیغ میزد وای اومد اومد یکی دکتر بود داد میزد زور ...

اره ما هم کوله هامونو از جلو مینداختیم و مانتو میپوشیدیم و دستو میزدیم به کمر و ادای حامله ها رو در میاوردیم

ما اوازه کلاسمون تا اموزش و پرورش هم رسید

روزی سه مرتبه با خودت تکرار کن: هیچ کس ارزش ناراحت کردن منو نداره...
من وسط ابرومو برداشتم البته یکی یکی که تابلونشه.هرروزصبح یک مو.کلی سبیل داشتم احساس میکردم درسم خوب ...

😂😂😂عین خودم بودی ولی من توی مدرسه پشمامو نمیزدم که نثلا خیلی درس میخونم وقت ندارم 😂

خاک توسرمن واقعا.یکبار یک بویی سرکلاس اومد منه احمق رافرستادن گفتن بروبوکن ببین کارکی بود.من احمق هم رفتم یکی یکی بوشون کردم دخترخالم بود.تابلوشد.یک هفته باهام قهرکردجاشوعوض کرد

2706