2733
2734
عنوان

شبکه پویا اشپزی برا بچه ها.. نیم کیلو گوشت برا یه وعده

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خاک تو سرشون من ک دلم نمیاد نیم وعده رو واس یه وعده کنم شاید بره تو پنج وعده

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2740
مربی چرا قابلمه رو میگه قابلامه 

دیگ از اونم ایراد نگیر😁😁😁

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

یاد یه نفر افتادم رفته بود کوفته  درست کنه شیش تا بسته گوشت چرخ کرده برداشته بود از فریزر و مامانشم بی خبر کوفتشم وا رفته بود.میگف مامانم کلی جوش اورده بوده میخواسته بکشتش

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
یا انقد میگن حسین حسین دیگه بچه هام زده شدن از هر چی محرمه

معلومه غرضی تو پستاتونه ها اصلا شما برید پای ماهوارتون .عجبا. من قول میدم شما اصلا پویا ندارید

نیس بدتر از من :/ خودِ بد هم بد میگه از من :)
درستش همینه .....امااااااا اگه اما هاشو بگم فکنم تاپیکو قفل کنن

درستش استفاده از نیم کیلو گوشته😐؟