2737
2739
عنوان

حالم بده خیلی تنهام

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 26 پست
حالا یکی بیاد میخواد جادو کنه فکر کردی چکار میکنه میاد اگه جای سواستفاده باشه استفاده اش میکنه بعد ه ...

باشه قبول دارم اما من واقعا با این قضیه مشکل دارم که چرا کسی سمتم نمیاد ، میدونم حرف درستی نیست اما پسرا خیلی به من نگاه میکنن ، مطمئنم زشت نیستم ، اما خسته ام دیگه 

احساس میکنم آدم نرمالی نیستم که با کسی نیستم 

بعدش تو تهران دیگه خواستگار و این چیزا منقرض شده من و خانوادم هم این مدلی نیستیم واقعا موندم چی کار کنم 

فکر کنم خیلی خودم رو میگرفتم برام شده عادت 😞😞

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@adellljoon   نمیدونم عزیزم چرا نمیتونم ریپلایت کنم 

داشتم میگفتم حس خیلی بدی به خودم پیدا کردم ، آخه چرا من انقدر باید تنها باشم ؟؟ اینجا جوش مذهبی و سنتی هست اما دوستام با هم میرن مسافرت با دوست پسراشون میرن بیرون و همه جا 

آقا اصلا من عقده ای شدم کسی که اینجا منو نمیشناسه 

من دوست داشتم یکی بود 😞

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2731
سعی کن زیاد خشک و جدی نباشی  جذاب حرف بزنی

خوب مدت زیادی بودم ، آخه نمیشه همش هم بگی بخندی، بعدش عذاب وجدان میگیرم 

سعی کن زیاد خشک و جدی نباشی  جذاب حرف بزنی

شاید دیگران الکی میگن خوشگلی ، شاید زشتم ، به نظرت برخورد پسرا چه طوریه در مقابل یه دختری که جذاب و خوشگل هست و برعکسش ؟؟ بگو

مدت زیادی جدی بودی؟ خودت فکر کن عذاب وجدان دقیقا از چی؟؟ از حرف زدن و خندیدن

اره کل مدت دانشگاه به هیچ کدومشون نگاه نمیکردم 

2738
مدت زیادی جدی بودی؟ خودت فکر کن عذاب وجدان دقیقا از چی؟؟ از حرف زدن و خندیدن

اره میگم دیگه جوگیر شدم من چه خنده ای داشتم با این پررو مثلا 

@adellljoon   نمیدونم عزیزم چرا نمیتونم ریپلایت کنم  داشتم میگفتم حس خیلی بدی به خودم پی ...

منم مثل توام دوستم

همش با خودم ميگم هم خوشگلم هم خوشتيپ هم اخلاقم خوبه وضع بابام خوبه خانواده خوبي دارم

هيچي كم ندارم

پسرا كورن يعني يا من قدرت دافعه دارم هيشكيو نميتونم جذب كنم

تنها پسري كه جذبم شد دوست پسرم بود كه اونم همكار بوديم و بعد ٩ماه اون ولم كرد😔😔😔😔

منم مثل توام دوستم همش با خودم ميگم هم خوشگلم هم خوشتيپ هم اخلاقم خوبه وضع بابام خوبه خانواده خوبي ...

عزیزم دست رو دلم نذار ، بغضم میگیره 

امروزم دوستم رفت انگلیس اصلا حالم خیلی بده ، دوست ندارم به کسی حسادت کنم ولی دست خودم نیست