2733
2734

شب که میخوام بخوابم،با چراغ قوه گوشیم،باید حتما زیر بالشت و درز تختو زیر پتو رو نگا کنم تا خوابم ببره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من برا چک کردن تمیزی ظرفارو بو میکنم شوهرم بدش میاد🙄 لباسارم بو میکنم ببینم کثیف نباشن 😂وقتی میاد خونه پاهاشو بو میکنم اگه بو میداد میگم برو حموم

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.
فلافل ک میخورم با دستمال کاغذی دونه دونه روغن فلافلارو میگیرم برا دوستام خیلی عجیب بود

😮😮

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی

من وقتی به کسی کمک میکنم اطرافیان با تمسخر و تعجب نگاه میکنن گاه سرزنش میکنن که قدر پولتو بدون 

و کسی که تعجب اصلی رو میکنه منم 

شاخ درمیارم از اینهمه بی محبتی 

البته خانواده خودم اینطور نیستن

2740

یکیش اینکه دستامو ۵یا۶دفعه با مایع دسشویی میشورم 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

حتما باید ولوم صدای تلویزیون رو رند کنم    

اصن نمیتونم نگا کنم اگه رند نباشه. رو مخمه

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید

وقتی یه چیز چندش از نظر خودم ببینم،حتما باید تف کنم.وگرنه فکر میکنم خودم دچارش میشم.

مثلا تو تخت درحال خوابم،یهو تو نت یه تصویر بد میبنم مثل خال زشت یا جک وجونور باید با بدبختی پاشم برم تف کنم بگیرم بخوابم😊

2706