2733
2739

بیایین تا زایمانمون اینجا باشیم هرسوالی داشتیم از همدیگه بپرسیم 😍

میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 

من هفده روز دیگه زایمانمه 

اومدم بهتون روحیه بدم  

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

بچتون معلوم شده یا ن جاریم یاشماس

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچتون معلوم شده یا ن جاریم یاشماس

سلام ان تی احتمال پسر داده ولی قطعی نیست ۱۴ مهر قطعی میشه 

سلام ان تی احتمال پسر داده ولی قطعی نیست ۱۴ مهر قطعی میشه 

اها مرسی

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
من ٢٠ اسفند زايمان ميكنم😍😍😍شماها علائم دارين؟؟ شكماتون بزرگ شده؟؟

منم حساب کردم میوفته ۱۴ اسفند 😍ن هیچ علایمی ندارم شکمم خیلی کوچلوووووو بزرگ شده اصلا معلوم نیست ☹ ببینم تو چند کیلو چاق شدی؟

2738
من هفده روز دیگه زایمانمه  اومدم بهتون روحیه بدم    

وایییییی عزیزم انشالا زایمان خوبی داشته باشی به سلامتی نی نی و بغل بگیری خوش بحالت انتظارت تموم میشه

اي جانم خوش به حالت خيالت راحت ميشه من همش ترس و دلهره دارم دوس دارم اين چند ماه بگذره زود ني نيمو ب ...

زود میگذره عزیزم 

تازه شماها راحت ترین چون از این به بعد روزا زود طولانی نیس

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
منم حساب کردم میوفته ۱۴ اسفند 😍ن هیچ علایمی ندارم شکمم خیلی کوچلوووووو بزرگ شده اصلا معلوم نیست ☹ ب ...

من ٦٢ بودم شدم ٦٧🙈🙈دكترم گفت خيلي داري تپل ميشي مواظب باش. آخه خيلي اشتهام زياد شده هرچي ميخورم سير نميشم. منم ١٥ مهر بايد برم آنومالي شما ١٤ ميري؟؟

تو ۱۸ هفته طول سیرویکستون چند بود

این طول سیرویکستون چیه همش اینجا راجبش حرف میزنین چرا من هرچی ازمایشمامو نگا میکنم همچین چیزی توش نیست

2706