2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن(icsi)

| مشاهده متن کامل بحث + 609393 بازدید | 19521 پست
سلام خانمهای عزیز ببخشیدبی اجازه وارد تاپیکتون شدم واسه دوستم یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین اینکه هزینه کاشت جنین ivf یا میکروانجکشن بپرسم میشه شما راهنمایی کنید هر بار چقدره؟ و بعد چندبار جواب میده؟میشه همون دفعه اول بگیره؟ ضمنا برا همتون آرزوی موفقیت دارم انشا اله نی نی هاتون سالم و سرحال بیان بغلتون
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام سمیه جان کلا نمیشه هزینرو دقیق بگی چون بستگی به بدن داره که با چه مقدار دارو جواب بده اما حدودا باید پنج تومنو در نظر بگیره در ضمن اینکه دفعه چندم بگیره دیگه شانسیه .من خودم دومین بار که جنینارو انتقال دادم مثبت شدم
2740
شمیم جون دکتر ایمونولوژی از کجا بیارم؟شما لیست رو بش دادی یا نه فقط گفتی بنویسه اونم نوشت؟کجا انجام دادی؟هزینه اش چقدر شد؟
انما امره اذا اراد شی ان یقول له کن فیکون................فقط کافیست او بخواهد
مرسی نیلوفر جان من برا خودم نمیخام من براحتی باردار میشم ولی مشکلم نارسایی دهانه رحمه دوبار سقط داشتم هفته 19 و 24 اینا رو برای یه دوست پرسیدم میخاد بیاد تهران خواست بپرسه کدوم مرکز بره بهتره ، البته طفلک بیمه درست و حسابی نداره واسه همین ضرب و تقسیم میکنه که بیاد و پشت سر هم انجام بده راستی فاصله هر بار انتقال چقدره؟
مرسی نیلوفر جان فدات سوال که خیلی زیاده ، شما به فاصله چندوقت انتقال انجام دادی ؟هربار چندتا جنین منتقل میکنن؟ اگه بازهم سوال داشت میام همینجا مزاحم مامانهای مهربون میشم.
خواهش میکنم گلم خوشحال میشم کمکت کنم.من خودم بعداز سه ماه دومیرو انتقال دادم من هر دو دفعه سه تا جنین انتقال دادم که بستگی داره شخص چندتا جنین داشته باشه.برای هر کس متفاوته اما الان دیگه بیشتر از سه تا انتقال نمیدن
2706