2737
2739

من ۵ هفته و ۶ روزم بودم رفتم سونو گفت دوقلو داری و یکشیون ۵ هفته ۵ روزش بود با کلومفین دوقلو شده ...تو سونوی اول ساک قل بزرگ ۱۱ و ساک قل کوچیک ۹ بود و ۱۱ روز بعد رفتم سونو که ۷ هفته ۳ و ۲ روزشون بود و اندازه ساک قل بزرگ ۱۲.۶۹ و کوچیک ۱۱.۳۸ بود من نگران شدم که چرا ساک قل بزرگ ۱ میل رشد کرده نسبت ب قل کوچیک و دکتر سونو بهم گفت ساک قل بزرگ نسبت ب کوچیکه بزرگتره کلا ...کسی چیزی میدونه راهنماییم کنه

حساس نباش همیشه یه قل بزرگتره

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش طبیعیه من دو تا قل داشتم یکیش رشد نکرد و جذب شد یکیش خداروشکر سالمه شما که فاصله رشدیش کمه اصلا حای نگرانی نداره مال من یک هفته بینشون فاصله افتاده بود و ساک از بین رفته مچاله شده بود اگه دکتر کفته ظاهر ساک طبیعیه صرف کوچیکتر بودن کم مشکلی نیست

2728
نگران نباش طبیعیه من دو تا قل داشتم یکیش رشد نکرد و جذب شد یکیش خداروشکر سالمه شما که فاصله رشدیش کم ...

یعنی تو سونوی اول متوجه اختلاف سنیشون شد که ی هفته فرق دارن و ساک یکیشون مشکل داره؟ وای من میمیرم اینطوری بش ...

یعنی تو سونوی اول متوجه اختلاف سنیشون شد که ی هفته فرق دارن و ساک یکیشون مشکل داره؟ وای من میمیرم ای ...

از همدن سونوی اول دکتر فهمید نگران نباش اگر مشکلی بود دکتر میگفت بهت پس خیالت راحت دارن شکر خدا رشد میکنن دیگه حالا یه کم کچیکتر بابت لقاح دیرتر و سنشه عزیزم

از همدن سونوی اول دکتر فهمید نگران نباش اگر مشکلی بود دکتر میگفت بهت پس خیالت راحت دارن شکر خدا رشد ...

میدونی عزیزم قل کوچیک خداروشکر همه چیش خوب بود من واس بزرگه ترسیدم که گفت می بینی ساکش نسبت ب این بزرگتره الان همچیشون خوب بعدا باید تو ان تی مشخص بش که ان شاالله سالمن واس همین ترسیدم

میدونی عزیزم قل کوچیک خداروشکر همه چیش خوب بود من واس بزرگه ترسیدم که گفت می بینی ساکش نسبت ب این بز ...

اوووه تا ان تی ... اصلا نگران نباش من تا حالا نشنیدم ساک بزرگ ربطی به مشکل ان تی داشته باشه اصلا به دلت بد راه نده فقط استراحت کن چون دو تا نی نی داری و به سلامتی انشالله همه چی خوبه

2738
اوووه تا ان تی ... اصلا نگران نباش من تا حالا نشنیدم ساک بزرگ ربطی به مشکل ان تی داشته باشه اصلا به ...

ای وی افی ها که هم زمان لقاح دارن و انتقالم جفت ساک ها یه اندازه نیست خیلی وقتا

اوووه تا ان تی ... اصلا نگران نباش من تا حالا نشنیدم ساک بزرگ ربطی به مشکل ان تی داشته باشه اصلا به ...

ان شاالله سالم باشن واقعا نگرانم ....مرسسی عزیزم از راهنماییت ی صلوات سمتت فرستادم

ان شاالله سالم باشن واقعا نگرانم ....مرسسی عزیزم از راهنماییت ی صلوات سمتت فرستادم

سلام عزیزم شما دوقلوهاتون به سلامتی به دنیا اومدن؟

منم مشکل شما رو دارم ساک یکی از قلها کوچیکه

سلام عزیزم شما دوقلوهاتون به سلامتی به دنیا اومدن؟ منم مشکل شما رو دارم ساک یکی از قلها کوچیکه

اره عزیزم ...مسئله مهمی نیس مهم اینه جنین سایزش ب ساک و‌هفته بارداری بخوره

اره عزیزم ...مسئله مهمی نیس مهم اینه جنین سایزش ب ساک و‌هفته بارداری بخوره

خداروشکر زنده باشن ان شاالله

من تو سونو گفت یکی از قل ها ساکش کوچیتره نسبت به جنین😢نگرانم

2706