2752
2734
عنوان

سخت ترین و غم انگیز ترین زندگی که اطرافتون دیدید چی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 44 پست

خانمی  رو میشناسم که همسرش سرطان داشت و به لطف خدا شفا پیدا کرد. رفتن مشهد که نذرشون رو ادا کنن. دو تا از پسراشون رو گداشتن خونه. وقتی برمیگردم میبینن همه سیاه پوش هستن و اون دو پسر تو یه تصادف فوت شدن. دوباره این پدر مریضیش برمیگرده و تو چهل بچه هاش فوت میشه 😢😢😢 این خانم الان یه دختر و پسر داره که اون زمان بچه بودن و با خودش برده بودتشون مشهد. کلا هم از اون شهری که زندگی میکردن در اومدن. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از روزی که ازدواج کردم دارم بدبختی میکشم. چندسالم هست که بچه دار نمیشم.. شوهرمم همش توو کارش گره میف ...

قدر داشته هاتو بدون خداروشکر کن همسرت هست و ان شاالله زندگی خوبی داشته باشید . بچه هم دیرو زود خدابهتون میده.استرس و غم بدتره

از روزی که ازدواج کردم دارم بدبختی میکشم. چندسالم هست که بچه دار نمیشم.. شوهرمم همش توو کارش گره میف ...

ایشالا درست میشه خداروشکر مشکل اساسی که نداری این تو زندگی هست دیگه میگذره

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین
2731
خدا صبر بده

اره واقعا جوون هم هست.حاضرم نیست دیگه ازدواج کنه

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
چرا

زنه مهریه میخاسته 

اینم از قبل همش داشته فیلم بازی میکرده که آدم شده زنه بیاد باهم زندگی کنن دوباره 

زنه طفلک فکر میکنه واقعا آدم شده 

باهاش یه جا قرار میزاره و با ضربه های چاقو زنه رو میکشه 

😭😭😭😭😭 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

دخترای مادربزرگم ک خاله ها و مامانم میشن هر چهار تاشون زندگیشون سراسر مشکل و بدبختی بوده و شوهراشون بدترین مردای دنیان ،هنوزم تو رنج و عذابن همشون

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏

یه بچه طلاق که حضانت رو به پدرش میدن. اونم ازدواج میکنه. خانمش با بچه بد بوده. مرده هم بی غیرت واسش مهم نبوده. این پسره روزا تو خیابونا قدم میزده شبا میومده خونه از 4 5 سالگی. 7 8 سالگی اعتیاد رو شروع میکنه. از اعتیاد به بوی چسب شروع میکنه. دیگه بزرگ تر که میشه باباش تو حیاط واسش یه اتاق در میاره که خودش و زنش راحت باشن. همزمان به 15 نوع ماده اعتیاد داشت. 

زنه مهریه میخاسته  اینم از قبل همش داشته فیلم بازی میکرده که آدم شده زنه بیاد باهم زندگی کنن د ...

چقد پست شدن بعضی ادما به همین راحتی یکی رو میکشن

چقد پست شدن بعضی ادما به همین راحتی یکی رو میکشن

خداروشکر سه روز بعد تو یه جای دور افتاده گرفتنش 

انشاءالله زودتر اعدام بشه

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
یه بچه طلاق که حضانت رو به پدرش میدن. اونم ازدواج میکنه. خانمش با بچه بد بوده. مرده هم بی غیرت واسش ...

😢 چقد زندگیش سخت بوده از ۵ سالگی اخه