2733
2739
منظورم این بود چجور بهش بگم که خیلی هوا برش نداره و پررو نشه؟؟؟  اخه سال دومم بود

ای بابا گلم 

امتحانه دیگه 

ممکنه برای هر کس پیش بیاد 

حالا شاید تو تکمیل ظرفیت یا بدون کنکور قبول بشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودش میدونه قبول نشدم😢😢😢 اوف ازادم شهر خودمون نیاوردما

ازاد ک الان همه قبول میشن؟ ! 

برو سما یا دانشگاه ازاد از رشته های بدون کنکور یکیشو انتخاب کن و ثبت نام کن .ب هیشکیم نگو بدون کنکور رفتی😜

چشمات ببند ...وانمود کن نمیبینی...تا ارامشت بهم نخوره...  
2731

خب عزیزم برو رشته های بدون کنکور خودتو راحت کن بیکاری یه سال از عمرتو صرف کنکور کنی اونم تو این جامعه

مـــن بـــہ دستـــاے خـــــدا خـــیره شــــدم معــجـزه کــــرد...
نه عزیزم .میخاد . خودم خجالت میکشم. پشت کنکور باشم اصن نمیتونم از خونه برم بیرون

وا 😐مگه جنایت کردی ک نری بیرون کنکوره دیگه اگه خیلی برات مهمه پیام نور برو یا آزاد الان دیگه مثل ریگ دانشگاه ریخته مثل زمان ما نیست با هزار بدبختی بایدسراسری قبول میشدیم وگرنه ی سال پشت کنکور بودیم

2740

دوس پسرتو ول کن بابا

دوس پسر چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه داخل دخترا دوست نداری که میری از بین پسرا دوست انتخاب میکنی؟

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....
فاکتورگرفتم عزیزم این اشنایی مال بعد کنکوره بخدا نه برنامه ای ندارم جون کنکور دوباره ندارم

چرا نداشته باشي! وقتي هيچي قبول نشدي يعني خوب تلاش نكردي! اگه الان واسه اينده ت تلاش نكني ديگه كي ميخواي تلاش كني؟!

٣/٤ ماه استراحت كردي

برو كانون ثبت نام كن، مشاور خوب بگير و بخون!

بدم مياد از اينكه ي دختر اول چل چليش باشه و بگه نميتونم و جون ندارم!!! 😠 بايد بتوني! مگه چيكار كردي 

خب عزیزم برو رشته های بدون کنکور خودتو راحت کن بیکاری یه سال از عمرتو صرف کنکور کنی اونم تو این جامع ...

مرسی عزیزم. احتمالا برم. تربیت بدنی چطوره بنظرتون؟

دوستیو این مزخرفاتو بنداز دور بشین درستو بخون اگه واقعا میخوای بری دانشگاه و یه رشته خوب قبول بشی،بیخود عمرتو حروم این دوستیا نکن،اگه نمیخوای بری دانشگاه میخوای شوهر بکنی بحثش جداست