2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مه لقا از صبح دیدم خیلی تاپیک زدی  اخرش به شوهرت گفتی میری یا نه

اره بابا اینقدر تاپیک زدم خسته شدم . گیجم . منم مرستاری دوس داشتم . دیگه صبح مجبور شدم به شوهرم بگم چی قبول شدم . اونم اصرار میکنه برم ولی من دوس ندارم میترسم پولش هدر بره .

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
2731
اخه منم برا همین ناراحتم  خوارهم درسش خوب بود خیلی هم خوب بود  دانشگاه گفته ذخیره ای نگف ...

آها تواهرت پرستاری قبول شده . یعنی با این تراز خوب زده ذخیره . چقدر امسال سخت کرفتن

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
آها تواهرت پرستاری قبول شده . یعنی با این تراز خوب زده ذخیره . چقدر امسال سخت کرفتن

خب منم همینو میگم ببین ترازش 7800 بود حالا وقتی اومدن بررسسی کردن تراز دانشگاه زنجان پایین تر فک کنم 7500 یا 7600 

خب به جای اینکه این بچه رو علاف کنن بگن ذخیره ای خب رو دانگاه زنجان میگفتن 100 درصد قبولی 

خب الان ادمی که درسش بهتر بوده مبمونه پشت کنکور و محروم و سرخورده میشه اونی که بار علمیش کمتره میره دانشگاه و میره تو محیط کار

سهمیه هم که ندارم خدایاا نمیدونم جواب این بی عدالتی ها رو کی میدییی

2740
خب منم همینو میگم ببین ترازش 7800 بود حالا وقتی اومدن بررسسی کردن تراز دانشگاه زنجان پایین تر فک کنم ...

عزیزم کاش اول اون شهرهایی رو که قبولیش صد درصد بود رو میزدی . حالا جرا نگرانی فردا برین اسمتونو مینویسه بعد حواب ذخیره ها چهارشنبه معلوم میشه.