2733
2739
عنوان

خیلی دلم پر.اخه این چه عدالتیه

| مشاهده متن کامل بحث + 584 بازدید | 32 پست
اتاق عمل  اخه سارا جان درسش خوب بود واقعا سال دومی هست که کنکور داد خب مثلا تراز قبولی دانشگا ...

من میگم قبوله شما میگی اگه قبول نکن باید بمونه پشت کنکور؟؟قطعا بدون شک ثبت نام میکنن مطمئن باش اصلا پشت کنکور نمی مونه..ایشالله ک چن وقت دیگه تاپیک بزنی قبولش کردن

من میگم قبوله شما میگی اگه قبول نکن باید بمونه پشت کنکور؟؟قطعا بدون شک ثبت نام میکنن مطمئن باش اصلا ...

قربونت بشم ان شاالله خدا جواب زحمتاشو بده هیف این بچست بخدا از دیروز فقط کارش شده گریه 

برای پدر مادرمم خیلی ناراحتم 

خیل یدوست داشن قبول بشه 

قربون دل مهربونت بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت بشم ان شاالله خدا جواب زحمتاشو بده هیف این بچست بخدا از دیروز فقط کارش شده گریه  برای پ ...

نگران نباش...نگرانیتون اصلا بی مورده

دانشگاه اکثر ذخیره هارو میندازه ترم بهمن ولی اون ذخیره هایی ک تراز قبولیشون بالاتره مهر میرن..گریه نداره ک..ذخیره ی ردیف چندمه حالا؟

نگران نباش...نگرانیتون اصلا بی مورده دانشگاه اکثر ذخیره هارو میندازه ترم بهمن ولی اون ذخیره هایی ک ...

ببین دقیقا این جمله رو نوشته ذخیره ردیف 43 در انتخاب 16 

حالا ردیف 16 اتاق عمل ولی رتبه خودش شده 1651 رتبه اخرین نفر پذیرفته شده شده 1694

یعنی دقیقا 43 تا فاصله 

حاالا ما نمیدونم 43 نفر قبلش ذخیرن

43 نفر بعدش ذخیرن

با قبول شده ها 43 نفرن

اخه ینی چییی

2728
2738
با 1651 که داروسازی سراسری میاورد😯😯😯

نه تو کارنامه ازاد اینو زده 

فک کم امسال برا خودشون دانشگاه ازاد یه رتبه بندی جدا گانه درست کردن 

یخدا منی که اینقدر پیگیریم گیج شدم

نه تو کارنامه ازاد اینو زده  فک کم امسال برا خودشون دانشگاه ازاد یه رتبه بندی جدا گانه درست کر ...

از پارسال به هم زدن کلا انتخاب رشته آزادو

ولی خیلی از دوستای من آزاد قبول شدن و نرفتن بعضیا بخاطر هزینه ش بعضیا بخاطر این که سراسری قبول شدن

عزیزم ایشالا خدا  اونچه رو که به صلاحشه براش پیش بیاره

از پارسال به هم زدن کلا انتخاب رشته آزادو ولی خیلی از دوستای من آزاد قبول شدن و نرفتن بعضیا بخاطر ه ...

عزیزم امروز رفته برای ثبت نام و زنگ زد گفت خیلی شلوغه 

همه اومدن برای ثبت نام وکلی ذخیره گرفته دانشگاه 

من نمیدونم عدالت کجا رفته اخه