2733
2734

نمیدونم چرا!؟ یا میزنه تو شوخی یا سریع حرف رو عوض کنه.حتما دوستم نداره  

سریال مانکن رو میبینین؟ توی این قسمت چهارمش دختر و پسره بهم فکر میکردن و یاد خاطراتشون بودن.منم برگشتم گفتم آآآآآخی، منم اگه با تو ازدواج نمیکردم همیشه یاد خاطرات دوستیمون میفتادم  

هیچی نگفت چند ثانیه.بعدش گفت سر و کله این پسره هم خوبه ها نه؟ بدک نیست.

من حرفی نزدم دیگه  

حتما خجالت میکشه 😁😅

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بلد نیست  کم کم حرفاتو تقلید میکنه یاد میگیره  از مرد زبون باز بهتره به هرحال  هرچ ...

کاش زبون باز بود لااقل

چند شب پیش بعد از چندماه وقتی سرکار بودم یهو بهم مسیج داد که (خودمم نمیدونم تورو چقد دوست دارم انقد که روزا بهت فکر میکنم) 

مردا مث مازنا احساساتی نیستن من اینو خیلی وقتع فهمیدم شوهرمنم گاهی اینجوریه

آخه شوهر من نه اهل ناز کشیدن و نوازش کردنه نه کلا حرف احساسی میزنه

همش حس میکنم دوستم نداره که اینکارارو نمیکنه

ولی خودش میگه از اینکارا بلد نیستم ولی جور دیگه نشون میدم

اما به نظر من نشون نمیده اصلا

ن بابا مدلشه.باباش چ مدلیع؟ادم خشکیه؟

خشک نیست

شوخ اینا هست.بگو بخند میکنه

ولی من توقع دارم شب موقع خواب بغلم کنه، بوسم کنه

مثلا یه جا دستمو بگیره

یا اصلا یه موقع یه حرف خوبی چیزی بزنه

ولی اینجوری نیست اصلا