2737
2734
بله عزیزم مشکل پزشکی نداری یا اگه داری حل میشه . فقط یه چیز . چندتا روش رو باهم نرو

یعنی چی چند تا روش روباهم نرم نمیفهمم میشه توضیح بدی

خدایا شکرت که همیشه بهترینارو قسمت بنده هات میکنی♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید صبر کنه یه خانم با چادر مشکی دو نفرن باهاش سلام احوال پرسی میکنن خوشرو با خنده جواب بده پشتش خی ...

وای میشه بگی من خونه دار میشم؟ب همین زودی؟

قبل از اینکه منو قضاوت کنی، مطمئن شو که آدم بی عیبی هستی 
یه امتحان حیاتی امروز دارم....خیلی مهمه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

فقط تمرکز داشته باش حل میشه برات حالت وسط میبینم .سرتو زیاد خم نکن . بطری اب حتمااا داشته باش به ابت ایه الکرسی بخون

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
2731
باید صبر کنه یه خانم با چادر مشکی دو نفرن باهاش سلام احوال پرسی میکنن خوشرو با خنده جواب بده پشتش خی ...

برا من بگو کی خونه میخریم دیر یا زود خسته شدم و بگو بارداری دوم برام خیر هست یا نه بچه اولم مریضه .مرسی گلم

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
دوست گلم پس میشه بگی ایا شوهرم درست میشه زندگیم جوری که میخوام میشه

عزیزم  جزخدا هسچ کی ازاینده خبرنداره ولی قدیم همه رو به صبر دعوت میکردن صبرداشته سعی کن ارووم باشی زندگیت خوب میشه شوهرت بهترازاونی که میخوای میشه فقط صبر داشته مردا یهویی خوب میشن 

بله عزیزم مشکل پزشکی نداری یا اگه داری حل میشه . فقط یه چیز . چندتا روش رو باهم نرو

من میرم خارج یا تو ایران میمونم؟ 

قدرت عجیب عشق رو من با تو ❤ شناختم. چطوری اومدی تو زندگیمو شدی تموم زندگیم نمی دونم... خیلی ازت دورم خیلی دلتنگتم😔. خدایا کمکم کن و کنارم باش🌹
2740

من  کی جواب ازمایشم میادکی بچه دارمیشم   ببخش سوال بی معنی میپرسم دلم امروزخیلی پره جواب ازمایشم دوماهه نیومده

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓

عزیزم میشه واسه منم بگیری؟بچه دار میشم؟کی؟

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
برا من بگو کی خونه میخریم دیر یا زود خسته شدم و بگو بارداری دوم برام خیر هست یا نه بچه اولم مریضه .م ...

برا برداری دومت که خیر هست یا نه بگو کاربر تیادا برات استخاره بزنه من بلد نیستم این چیزا رو .مواظب خرجای همسرت باش که کجا و برا کیا خرج میکنه تا حل بشه مشکلتون

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
فقط تمرکز داشته باش حل میشه برات حالت وسط میبینم .سرتو زیاد خم نکن . بطری اب حتمااا داشته باش به ابت ...

واسه منم بگو منم کی نی نی دا ر میشم

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝
2706