2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ماهی 7 تومن از دید من عالیه اصلا درک نمی کنم چطوری به نظرتون کم میاد که سوال پرسیدید !!!!!!!!!!!

من دوازده سال سابقه کار دارم فوق لیسانسم رسمی تو شرکت دولتی به سختی ماهی 5 می گیریم !!!!!!!!!!!!!!

یا من خیلی کم می گیرم یا خیلی خوشحالم یا دنیای من با دنیای بچه های نی نی سایت فرق داره ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
ماهی 7 تومن از دید من عالیه اصلا درک نمی کنم چطوری به نظرتون کم میاد که سوال پرسیدید !!!!!!!!!!! من ...

۵تومن خوبه که 

نسبت به درامد خیلی ها 

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   

شوهر بدبخت من ما مدرک فوق لیسانس دانشگاه سراسری ماهی 2900 حقوقشه. 

جایی که استخدام هست با دیپلم استخدامش کردن بعد فوق گرفته دیگه قبول نکردن میگن بخشنامه نیومده برای مدرک تحصیلی 

خدایا شکرت😍
2738
۵تومن خوبه که  نسبت به درامد خیلی ها

منم نمیگم بده در حد متوسط نسبت به سابقم کارم و مدرکم خوبه تعجبم از اینه چطور این خانوم ماهی 7 براش کم میاد که سوال می پرسه کمه یا نه   

جالبش یسریا گفتن بد نیست خدایااااا

منم نمیگم بده در حد متوسط نسبت به سابقم کارم و مدرکم خوبه تعجبم از اینه چطور این خانوم ماهی 7 براش ک ...

بابا من خودم بیس سالمههه بیست اصن دانشجوام این خانومه فامیلمونه

بابا من خودم بیس سالمههه بیست اصن دانشجوام این خانومه فامیلمونه

همون فامیلیت و میگم عزیزم من 33 سالمه دارم میگم 12 سال سابقه دارم ماهی 5 می گیرم مسلمه خیلی خوب داره می گیره چطور فک کردی کم هستش ؟؟؟؟؟

خیلی جالبه انگار اصلا پست استارتر رو نخونده جواب میدید 

ایشون گفتش که اون خانم که اشناشونه میناله و میگه کمه 

حالا هی بهش گیر بدید   

بعدم هی میگن من فارغ التحصیل فلان چیزم 

خب تو یه پست رو درست نمیخونی عزیزم   

2706