2733
2734
بدهن و بچه ننه و خسیس...تو تاپیکای قبلم هست

مردا همینن خواهرم باهاشون بسازی راه میان نمی صرفه قهر باشین اشتی کنین به هر حال این خصوصیات بد رو گفتی خب حتما خصوصیات خوب هم کم نداره

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرابیکارباشی؟؟ دوسال طرحت گذروندی؟ کدوم شهری؟ 

آره طرحمم گذروندم. هم بخش روستایی بودم هم شهری، اون زمانها قراردادی میگرفتن،ولی درست زمانیکه طرحم تموم شد دیگه نگرفتن، فقط با آزمون میگرفتن اونم سالی یه بار فقط یکی دونفر . که اونم قراردادیه خودشونو استخدام میکردن، منم دیگه پیگیری نکردم

2738

کیا سیاهدانه و عسل خوردن؟ بیاین لینک زیر

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3219059/کیا-سیاهدانه-و-عسل-خوردننتیجه-رو-بگین-لطفا-تحقیقی-جامع-درباره-دوسین?page=1

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
بنظرت اوضاع پرستاری و مامایی هم همینه؟؟ اونا رو هم باآزمون میگیرن؟ 

باز پرستاری و مامایی خوبه، حتی اگه کار دولتی پیدا نکردی راحت میتونی جاهای خصوصی کار پیدا کنی. ولی رشته ی ما اینجوری نیس.اینش بده.کاش منم میرفتم آزاد، پرستاری میخوندم الان اوضام بهتربود

منم می خوام ببینم لطفا دوباره بذار لایک کن

یه عده ازتو متنفر هستند این برای این نیست که تو کاری کردی که تنفر دارن دلیلش اینه که تمام کارهایی که اونها آرزوش رو دارن تو داری انجام میدی!!!!! 
2706