2733
2734
عنوان

شما هم تویه فامیل دارین ازینا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 65 پست
بدبختی اینجاست هم خودش هم بقیه میدونیم حساس نیست و ظاهره برای با کلاس جلوه دادن. فکر میکنه اگه کسی ...

نه اهل پز دادن نیست ما خودمون میدونیم واقعا دلش نمیگیره

چرا خو مگه میشه بقول تو ضد عفونی نکرده باشن یا اینکه مگه با ناخن درستش میکنن

آره من خیلی ها رو دیدم ضدعفونی نمیکنن.!!! اینکه نمیخورم به خاطر اینه که اگه به دلم نچسبه یا چیزی ببینم واقعا حالم بد میشه. ولی هیچ وقت به میزبان چیزی نمیگم. چون معدم ناراحته معمولا میگم به معدم نمیسازه نمیخورم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با مایع ضدعفونی کننده. تو همه داروخونه ها هست!!! یعنی تا حالا نشنیدین!!!! اینهمه تلویزیون میگه سبزیج ...

نه والا اولین باره میشنوم! من فقط توی تلویزیون ومجله ها دیدم که نوشتن با مایع نشورید صرر داره شستنش با اب کفایت میکنه 

هم سبزی هم کاهو وبقیه سبزیجات رو همیشه با اب شستیم سالم هم هستیم هنوز

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

چقد زشته کارش خب مجبورش که نکردن حتما سالاد بخوره میتونه نخوره من باشم بهم برمیخوره

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2731

ما حساس باشیم سالاد رو نمی خوریم ولی دیگه ناخن چک کردن اینا خیلی کار بی ادبانه ایه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2738

من وقتی مجرد بودم بابام خونه دختر داییم نمیومد میگفت ناخناش بلنده دلم نمیکشه غذا بخورم...همیشه هم به ناخنای من گیر میداد🙄

الان که ازدواج کردم میخوام چیزی درست کنم واسشون حتما دستکش میپوشم...

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2706