2733
2734
عنوان

تا حالا شده دو نفر همزمان عاشقتون بشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 42 پست
زدن همدیگرو لت و پار کردن

ما دبیرستانی که بودیم اکیپ داشتیم بعد من یکیو میخاستم از پسرای اکیپ اونم بهم ابراز علاقه کرد بعد دیگه همون شد ولی بعد یه مدت پسر یکی از اقوامم گیر داده بود میخامت .. دوست پسرم از اون خبر داشت ولی اون فایملمون از وجود این خبر نداشت .. هنوزم نمیدونه چرا ردش کردم برای همین نیمخاستم باهاش روبرو بشم :))

💙 با افتخار استقلالیم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاشق نه ولی دو تا از پسرعموهام تو یه روز ازم خواستگاری کردن

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
خب منم نظر خودم مهمه ولی خوب این خیلی پیله بود اصن یه وضعی :)) 

اهمیت نده 

آدمی که درک و فهم بالایی داشته باشه اصرار الکی نمیکنه به نظر طرف مقابل احترام میذاره و برای خودش هم احترام قائل هست 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2728
این خیلی بده من اونی ک دوسش داشتمو انتخاب کردم اما سایه اون یکی انگار همیشه رو زندگیمه همیشه میتر ...

اره واقعا اینجور عشقا ترسناکه اینم همینو میگفت .. همش میگفت تو ماه منی و فلان بیسار    یعنی عقم میگرفت من .. 

2738
این چیزیه ک تقریبا برای همه دخترا پیش میاد

از من سخت بود چون اونی که رمانتیک تر بود دلشو شکستم بعدم اصن بهش نگفتم با کسیم به دلایل چرت ازش دوری کردم فقط بعدم چندتا واسطه فرستاد هی .. اونی که الان باهاشم رمانتیک کمه بیشتر شوخه ..

بله من 

دونفر همزمان عاشقم شدند و جالب این که-همو می‌شناختم و خدا میدونه چه روزایی بود انقدر باهم دعوا میکردند ولی من فقط یه نفروشونو میخواستم.ولی تا جایی که تونستن سر من دعوا کردند.😄😃🙂😍😙