2733
2734
نمیدونم چیکار کنم به خدا گیج شدم دارم دیوونه میشم .قضیه از این قرار هست که حدود یک ماه پیش شوهرم گفت : ماشین توی کوچه مونده برم ماشین و بیارم بزارم توی پارکینگ .ایشون رفت و نیم ساعتی شد و برنگشت . منم نگرن شدم بخصوص هم که گوشی اش و نبرده بود رفتم دنبالش دیدم نشسته توی ماشین کمی که رفتم جلو یهویی در رو باز کرد و با صدای بلند سلام داد و گفت داره با تلفن حرف میزنه و الان میاد . منم خیلی بهش شک کردم چون داشت با خط اعتباریش حرف میزد . منم رفتم بالا و به روی خودم نیاوردم ولی به شدت افکارم قاطی بود .ایشون اومدن بالا و گفتن داشتن با همکارشون حرف میزدن . گفتم برای چی توی ماشین . گفت دیگه گوشی زنگ خودرد منم همونجا جوابش و دادم . از فرداش شوهر بنده یهویی به شدت تمام مهربون شد و تا دو سه روز این رفتارش ادامه داشت و همین شک منو بیشتر کرد و بلاخره بهش گفتم و اون منکر شد و گفت هیچ خبری نبوده و نیست

یکی دو هفته بعدش ایشون اومدن و گفتن که یکی از همکاراشون گوشی عین گوشی من داره و میخواد براش رمز بزاره چطوری این کار رو بکنه و منم بهش یاد دادم ولی ای دل غافل نگو این رمز گذاشتن و برای گوشی ایرانسلش میخواست که عین گوشی من بود .

و بلاخره دیروز بعد ناهار ایشون خوابیده بودن و منم حوصله ام سر رفت و اومدم نت که دیدم صدای اس ام اس اومد . بلند شدم دیدم گوشی ایرانسل توی جیب کتش هست و رمز داره . خوشبختانه رمز همون رمز پیش فرض بود و منم بازش کردم دیدم ده دوازه تا اس ام اس از شماره ای هست که به اسم اصغر اقا سیو شده هست و خودش هم اس ام اس های س*ک*س *ی و .... و اخرین اس ام اس فرستاده شده از طرف خط شوهرم اس ام اسی هست به مضمون اینکه : نازنازی دیشب متوجه تماست نشدم بعدش هم خسته بودم خوابیدم . تماسهای گرفته شده و دریافت شده همشون در مورد همین شخص بود .
با گوشی خودم با شماره تماس گرفتم یه زن برداشت و ازش توضیح خواستم در مورد رابطه ایشون و شوهرم ؟ ایشون منکر شدن و گفتن من اشتباه میکنم و... ولی بهش گفتم اس ام اس هاش و شماره خونه اش و ... توی گوشی هست ولی باز گفت خودت و اذیت نکن اشتباه شده و فقط انکار کرد
بعدش رفتم شوهرمو بیدار کردم و ازش توضیح خواستم و گفتم اگه جواب درست و حسابی ندی برای همیشه میرم ولی ایشون گفتن که هیچ ارتباطی با این خانوم ندارن و ایشون و نمی شناسن . گفتم گوشی تو و خط تو هستش چطور نمی شناسیش ؟ گفت دست دوستم بوده . تا هفت عصر یکسره گریه کردم و طفلی نی نی توی شکمم طوری خودش و گلوله کرده بود که دلم براش می سوخت ولی جلوی اشکامو نتونستم بگیرم .بعدش اومد بغلم کرد و گفت نمی شناسه و یه تار موت و به صد تا همچین ادمی نمیدم و از همون حرفایی که زنا رو ببخشید خر میکنن . بعدش گفت اگر ارتباطی باهاش داشت حتما میگفت و منکر نمیشد ولی چون نمی شناسه دروغ نداره . بعدش سیمکارت و شکوند ولی طوری شکونده که صبح گذاشتم توی گوشی کار کرد ولی همه اس ام اس ها پاک شده وهمه شماره های تماس گرفته شده و .....

زن از دیروز گوشیش و خاموش کرده و جواب تلفن خونشو هم نمیده
شماره , شماره قم هست و بخصوص هم که شوهرم به خاطر دانشگاهش هفته ای دو روز میره قم و شبها میره خونه خواهرش .
نمیتونم حرفای شوهرمو باور کنم تا دو سه هفته بعد هم قراره بچه دنیا بیاد و من موندم با کلی شک و تردید . ولی همسرم میگه نمی شناسدش ولی من حرفش و باور نمیکنم .از طرف هم میگم خودش میگه اگر میشناختم و باهاش رابطه داشتم منکرش نمیشدم . نمیدونم حرفش و باور کنم یا نه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوشوت خیلی زرنگه...سیمکارتو عمدا شکونده که مدرکی ازش نداشته باشی...نمیدونم چی بگم از دست این مردا
ولی خوبیش به اینه که تو زود فهمیدی کارشون به جاهای باریک نکشیده وهنوز دلداده نشدن........
2740
نفیس عزیزم خوب نیست الان که یه نی نی ناز تو شکمت داری اعصاب خودت رو به هم بریزی چون تمام احساسات تو روی اون طفل معصوم تاثیرمیذاره ولی به نظر من هیچ مردی این قدر جسارت و جرات نداره که بیاد به زنش بگه با کس دیگری رابطه داره
شرمنده نفیس جونم به نظر منم یه خبرایی هست ولی سعی کن دچار استرس زیاد نشی (میدونم محاله ولی سعی که می تونی بکنی) و حتما به یه مشور مراجعه کن هر چه سریعتر
سه چیز را فراموش نکن: 1-به همه نمی توانی کمک کنی! 2- همه چیز را نمی توانی عوض کنی! 3-و همه تو را دوست نخواهند داشت!
به نظر من هم که باور نمی کردم چون اینکه اگه باهاش دوست باشه با رابطه داشته باشه که هیچ وقت نمیاد به شما بگه بعد هم میگی دانشجو تو قم و اینکه شما باردار هستید اینکه امکانش باشه یکی رو تو قم صیغه کرده باشه بعید نیست چون اصلا تو قم خیلی راحت اینطور زنها گیر میاد شاید تو این مدتی که شما باردار بودید ارتباط نداشتید بعد برای رفع غریزه حیوانیش دنبال این کار رفته

ولی در هر صورت اگه اون خانم ریگی تو کفش نداشت موبایلشو خاموش نمیکرد و اینکه تلفن ها رو جواب میداد و محکم میگفت مزاحم نشید اشتباه شده

چرا همراهش قم نمیری؟برای یکی دوبار؟

ازخواهرشوهرت درباره ی داداشش میپرسیدی

من واقعا همچین مردی رو زنده زنده می سوزوندم!

اگه این اتفاق برعکس می افتاد!گوشی اعتباری بود و اس ام اس و...دقیقا عین قضایا برای یک خانوم باشه

وهمسرش..یعنی آقا شک کنه..صددرصد آبروی زن رو اول پیش خانواده خانمش میبره..

بعد طلاقش میده راحت!

زنها خیلی ساده اند بخدا!!!!!!!!!!

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40