2733
2734

دوستان من امروز میخواستم ازروزمین بلندشم یهو وحشتناک زیردلم تیرکشید نوک سینه هامم شدید دردمیکنه به نظرتون چقدراحتمال داره باردارباشم امروز ۲۶ سیکلمه دوره هامم ۲۸ روزس

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممکنه بیبی چک بزار خب 

گفتم شایدالان نشون نده.میگم چون این ماهhcgزدم  زودباشه خطا بده

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤
ایشالله باردار باشی

انشاالله.توروخدادعاکنیدواسم

2738
من این علایم‌داشتم..انشالله ک بارداری

وااای خدایا.به نظرتون امروز ۲۴ سیکلمه نشون میده بی بی چک؟؟

انشاالله.توروخدادعاکنیدواسم

خدا بحق عزیزترین بنده هاش دامنتو سبز کنه انشالله

واسه منم دعا کن شوهرم بچه نمیخواد.دعا کن مادر بشم😔

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
منم این ماه که باردار بودم نوک سینه هام درد داشت کلا علائم پریود هم داشتم انشاالله بارداری عزیزم

انشاالله.توروخداشمابارداری واسم دعاکن این ماه مامان بشم

سلام همگی....من ماه سوم اقدامم پری هام نامنظمه ولی الا۴ماهه ک با مصرف دارو منظم شده و۲۹روزه شده دورهام....فردا باید پری بیاد ولی علائمی از پری ندارم نوک سینم درد میکنه یعنی حساس شده با لباس پوشیدن بدتر میشه خیلی نوسان احساسات دارم یعنی یلحظه خوبم یلحظه دوس دارم زار بزنم...زیر شکمم تیر میکشه طرف چپ و کمر درد کمی دارم بنظرتون من باردارم؟اخه هیچ علائمی از پری ندارم درد کل سینه داشتم زانو درد سرگیجه و بسیاااررر عصبی میشدم و کمردرد شدید اما الان هیچ...نمیدونم چم شده خداکنه باردار باسم میخوام بی بی چک بزنم میترسم و حس میکنم زوده

2706