2733
2734

شوهرم اصلا اهل کار کردن تو خونه نیست،تو کل بارداریم،فقط یکی دوبار ظرف شست و جاروبرقی زد

اونایی که شوهراشون عین شوهر من بوده،بعد اومدن بچه،تو شب بیداری و کارای بچه کمک کردن بهتون؟؟؟

از همین اول چیکار کنم که عادتش بدم به کمک کردن؟؟؟؟

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیچاره شوهر من همش از سر کار میومد خونه رو تمیز میکرد چون با بوی غذا حالم بد میشد برام از بیرون غذا میگریت یا وقت داشت خودش درست میکرد ،کلا به من تو دو ان بارداری خوش گذشت😁😁😁😁😁مدیونین فکر کنین سو استفاده کردم

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون

پسر من شیرخشکی بود. شیشه رو میدادم دستش بچه رو بغل میکرد شیر میداد . خمام هم با هم میبردیم. بچه رو عوض نمیمرد چون وسواس داره حالش بد میشد. لباسهای بچه رو عوض میکرد بیردن هم کلا بغلش بود

در مورد کارهای خونه هم جاروبرقی رو کلا دادم بهش و شستن سرویس هارو 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

شوهرمن کل بارداری کمکم کرد و تا دوسالگی پسرمم کمک حالم بود وباهم بزرگش کردیم ولی از دوسالگی به اینور جبران اون سه سالو کرده انقد تنبل شده دست به هیچی نمیزنه 😒

2738

الان تو بارداری اگر کمک نکنه فکرنکنم بعدشم مسئولیت بپذیره.باید تو بارداری بیشتر کار بهش میسپردی

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

من بارداری دومم 4 ماه استراحت مطلق بودم چون مامانم شهرستان بودن و پسرمم مدرسه میرفت نمیتونستم برم پیش مامانم شوهرم از سرکار که میومد شروع می کرد به کار کردن آخر شبم با بی حالی لباسا رو پهن می کرد و میخوابید بعد که دخترم به دنیا اومد دخترم کولیک داشت تا خود صبح نمیخوابید ی ساعتی یبار بیدار میشد و میگفت منم بیدارما حواسم بهت هست منم میگقتم بیداریت بخوره تو سرم چه سودی به حال من داره

شوهر من ك اهلش بود الان ديگه اهل هيچيش نيس نه كار خونه نه بچه

عه چرا؟؟؟؟ به کار کردنش ایراد میگرفتی؟

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
من بارداری دومم 4 ماه استراحت مطلق بودم چون مامانم شهرستان بودن و پسرمم مدرسه میرفت نمیتونستم برم پی ...

خخخخ خیلی نامردی که این حرفو میزدی بهش،گناه داشته

الان تو بارداری اگر کمک نکنه فکرنکنم بعدشم مسئولیت بپذیره.باید تو بارداری بیشتر کار بهش میسپردی

آخه ساعت شیش صبح میرفت،نه شب میومد،کارش خیلی سنگین بود

درسته کمک نمیکرد،ولی خداییش اصلاا هم به غذا یا خونه گیر نمیداد،ولی میخوام برای بچه داری کاری کنم که کمکم کنه،چون ساعت کاریش کمتر شده

پسر من شیرخشکی بود. شیشه رو میدادم دستش بچه رو بغل میکرد شیر میداد . خمام هم با هم میبردیم. بچه رو ع ...

چه عالی،شغلش چیه؟؟

آخه ساعت شیش صبح میرفت،نه شب میومد،کارش خیلی سنگین بود درسته کمک نمیکرد،ولی خداییش اصلاا هم به غ ...

خب الان که کمتر شده تو کارخونه ازش کمک بگیر ببین انجام میده بزار این اخرا یکم عادت کنه

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2706