2733
2734

تو هر لحظه برای لحظه بعدت تصمیم میگیری

سرنوشت وجود نداره

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بچه ها يه فالگيري يه حرفايي به من زد كه خيلي نااميدم كرد به نظرتون چقد فال درسته؟همه هم خيلي قبولش د ...

اصلا باور کن همش خرافاته منم گرفتم ولی بی فایدس😂😐

***تیره کنـ تنـ کہ گشتہ بہ اینـ ماه، عزا *** 
2728
بچه ها يه فالگيري يه حرفايي به من زد كه خيلي نااميدم كرد به نظرتون چقد فال درسته؟همه هم خيلي قبولش د ...

بهشون اعتماد ندارم..اینا اگه میتونستن زندگی خودشونو نجات میدادن

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                        تا دلم،باز دلم،باز دلم،دل بشود...

هیچیش درست نیست

دلیل اینکه اتفاق میفته اینه که شما بهش انرژی میدین و اتفاق میفته

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
2740
مطمعنيد شما 😔

اره عزیزدلم

بهش فکر نکن که اتفاق نیفته

به چیزایی که دوست داری اتفاق بیفته فکر کن فقط

2706