2733
2734
عنوان

امشب یه چیز عجیب تو بیمارستان دیدم که باورم نمیشه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1086 بازدید | 31 پست

حالا این خوبه اون سری که بیمارستان رفتیم یه مرده رو آورده بودن وایتکس خورده بود

به زور میخواسته زنشو طلاق بده یکی دیگه رو بگیره زنشم راضی به طلاق نبوده...مرده مرد😕

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ميدوني طبق آمار خانوما بيشتر از آقايون خودكشي ميكنن

اما خودكشي موفق تو آقايون بيشتره

يعني كمتر خودكشي ميكنن اما جدي خودكشي ميكنن

مال خانوما بيشتر واسه جلب توجه

اينو تو روان خوندم گفتم بگم شايد جالب باشه😁

یکی از آشناهای ما از دست زنش خودشو دار زد 

یکی از آشناهای مام دوتا زن داشت تو یه خونه میموندن هوو ها همش دعوا داشتن باهم.مرده بنزین ریخته بود رو خودش آتیش زده بود خودشو..یک ماه پیش..

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2731
حالا این خوبه اون سری که بیمارستان رفتیم یه مرده رو آورده بودن وایتکس خورده بود به زور میخواسته زنش ...

مرد با دادن مهريه راحت ميتونه طلاق بده نياز به رضايت زن نيست كه😐

من یه اقایی میشناسم کتک میخوره شبم میره تو ماشین میخوابه 

اره منم شنیدم که یه مرده از زنش کتک میخورده بیچاره الان فوت شده

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
ميدوني طبق آمار خانوما بيشتر از آقايون خودكشي ميكنن اما خودكشي موفق تو آقايون بيشتره يعني كمتر خود ...

واقعا جالب بود♥️

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
2740
مرد با دادن مهريه راحت ميتونه طلاق بده نياز به رضايت زن نيست كه😐

زن گفته بوده من طلاق نمیخوام هرچی باشه تو این زندگی میمونم دیگه از بقیه اش خبرندارم

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یکی از اقوام نزدیک ما چند ماه بعد از عروسیش رگ هر دوتا دستش رو زد از دست زنش و خوشبختانه داداشش فهمیده بود و زود به دادش رسیده بودن

الانم چندین سال از ازدواجشون میگذره 2 تا بچه هم دارن هر چند وقت یکبار یه دست کتکه سیررررر از زنش نوش جون میکنه بعدشم زنه بیرونش میکنه از خونه تا چند روز توی ماشین میخوابه😂😂😂

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
یکی از اقوام نزدیک ما چند ماه بعد از عروسیش رگ هر دوتا دستش رو زد از دست زنش و خوشبختانه داداشش فهمی ...

اون دیگه آخرشه وااای😂🤣

واي جدي؟! آخه با چه اميدي با اين زن مونده؟!

آره بابا😐

چی بگم والا

زنه شاغله و پولداره به تازگی هم پدرش فوت کرد و یه ارثیهء کلفت هم از اونجا بهش رسید

این فامیل مام که یه دبیرِ دون پایه بیشتر نیست میگه میمونم لاکچری زندگی میکنم هرازگاهی هم بدنم رو چرب میکنم یه کتکی میخورم دیگه چیزی نمیشه که😂😂😂

یه بار پدر من بهش گفت بی غیرته کتک خور😂😂😂😂😂

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706