2733
2734
عنوان

شده عشقتون ولتون کنه و بره با عشق سابقش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 45 پست
ماشالا    

سختی‌های خودمو کشیدم تنهایی کشیدم نفرین میکردم گریه میکردم شب و روز، تا چند ماه از فکرم نمی‌رفت به هر زحمتی بود فراموش کردم، دم اون پسرایی ک اومدن تو زندگیم گرم حداقل کمکم کردن شکست عشقی و فراموش کنم و دیگه نخورم با اینکه هر کدومشون یجور گوه بودن🤣

اوست نشسته درنظر من به کجا نظر کنم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو بلک لیستش بود

ايششششششششش

🤍دلم برای کودکی هایم تنگ است ... برای خاطرات خوشم... دلم برای خنده مادر و نگاه پدرم تنگ است ... روزگار چه کردی بامن؟ که هیچ کدام را ندارم 🤍
وای من داغون میشم.چون خودم استرس این موضوع رو دارم.شماره دختررم دارم هی چک میکنم عکساشو.نمیتونم هضم ...

اوووه ول کن بابا، پاکش کن خودتو عذاب نده

مهم اینه ک الان با توعه 

اوست نشسته درنظر من به کجا نظر کنم؟ 
والا من ۱۵ سالگیم تموم دغدغه م سیبیلام بود😑

الان فرق مى كنه…بيشتر دختراى كوچيك تر از منم حتى دوست پسر دارن

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
2740
الان فرق مى كنه…بيشتر دختراى كوچيك تر از منم حتى دوست پسر دارن

لا اقل ما درسامونو خونده بودیم کنکورمونو داده بودیم بعد دیگه با خیال راحت وارد این مقوله ها شدیم شما آخه حیف نیست ب جای درس و مشق و زندگی رفتین دنبال یه الف بچه و شکست عشقی

لا اقل ما درسامونو خونده بودیم کنکورمونو داده بودیم بعد دیگه با خیال راحت وارد این مقوله ها شدیم شما ...

خب عزيزم منم كه دارم ميگم تا حالا دوست پسر نداشتم☺️

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
2706