2737
2734

سلام

شرمنده یه سوال فنی ازتون داشتم کمکم کنین ممنون میشم.

یه فن تو WC داشتیم سوخت شوهرم رفت یدونه جدید خرید که خونه رو به صاحب خونه تحویل دادیم خودش نصب کنه.امروز رفتیم خونه قبلیمون دیدم فن جدیده رو گذاشته توروشویی دستشویی بعد سیم های فن قبلیه که بریده بود ببره درست کنه من نمیدونستم بهم خوردن کلید برق رو زدم لامپ دستشویی رو روشن کنم فن جدیده که توروشویی بود جرقه زد بدون اینکه به برق وصل باشه بعدشم فیوز سریع پرید نمیدونم چرا جرقه زد.

الان فقط سوالم اینه فن جدیده ممکنه بااین جرقه سوخته باشه؟اخه شوهرم تازه خریدتش ازخجالتم رومم نشد بهش جریان رو بگم میترسم صاحب خونه ببره نصبش کنه بگه اینکه سوخته کار نمیکنم

بنظرتون سالمه یا سوخته؟شرمنده اگه طولانی شد

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نسوخته

مطمعنین؟خیلی تو فکرش هستم کلی پول بابتش داده شوهرم حالا بگم سوخته خجالتم میاد

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
2728
نه نسوخته  مینیاتوری پریده قطع میشه جریان

ممنونم خداکنه همینجور باشه خیالمو راحت کردین

خب امتحان کن بزنش برق

اخه خونه قبلیمون مونده هنوز نصبش نکردیم منم خونه جدید هستم به شوهرم نگفتم اینجور شده ازبس وسایل سوزوندم خجالت میکشم بگم اینم اینجور شده که حداقل امتحانش کنه

2738
اصلا چیزی نگو

مجبورم خودمو بزنم به اون راه چکار کنم دیگه  

البته تو توضیحات یادم رفت اینم بگم که کلید لامپ دستشویی باکلید فن یکی هستش واسه همین جرقه زد 

ممنون بابت کمکتون خیلی لطف کردین.