2733
2739
عنوان

چادری شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 834 بازدید | 25 پست
مهم خودتی و  اون حس آرامشی که بهت میده

دقیقا

هروقت چادر میپوشم آورامش دارم

من تا همین امروز تیپم خوب نبود و تیپ امروزی میزدم،هروز بهم تیکه مینداختن

ولی حالا که دیروز چادر پوشیدم یکنفر به خودش اجازه نداد نگاه چپ بهم بکنه

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕
اتفاقا خواستگار برای چادری ها میاد منتها منتظر شوهر هرزه نباش  درست تعداد خواستگار کم میشه ام ...

مرسی عزیزدلم

منم آدم مومن دووس😄

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بتونی اندام تو با مانتو و روسری بپوشونی،و حجاب داشته باشی،از چادر بهتره،چادر خیلی دست و پاگیره،من هیچ وقت مانتویی نبودم ،خیلی اذیت میشدم با چادر موقع خرید،وقتی بچه داری،توی گرمای تابستون ،و......اما الان مدتیه همه جا چادر نمیپوشم،وسعی میکنم با لباس مناسب حجاب داشته باشم.

ب نظر من میتونی بدون مانتو هم حجاب داشته باشی.

ونظر خودت هرجوری هست اونو انجام بده.

مردی که بخاطر چادر نیاد ، همون بهتر که اصلانیادسمتت  .. واقعا میگم..

ممکن طرز فکری داشته باشه که به تو  و خانوادت نخوره...

یه آیه تو قران هست که میگه زنان پاک برای مردان پاک ...

اصلا تو چیکار به حواشی داری ، راه درست رو انتخاب کن و بعدش به خدا توکل کن..بگو بقیش باتو خدا جون..

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2728
سلام عزیزم، چادر زیباترین پوشش هست  یه نجابت و متانت خاصی داره  ان شاا... بپوشی بدون ترد ...

قربونت عزیزدلم

کاش همه اطرافیانم مث شما انرژی مثبت باشن😍

چادر زیباترین پوشش یه خانومه مخصوصا اگه مرتب و اراسته باشی (اراسته نه ارایش) من تو دانشگاه ب خاطر چادری بودن از همه ی دورو بریام بیشتر مورد توجه پسرا بودم و خواستگارم زیاد داشتم

چادر زیباترین پوشش یه خانومه مخصوصا اگه مرتب و اراسته باشی (اراسته نه ارایش) من تو دانشگاه ب خاطر چا ...

موفق باشی عزیزجان😘

2740
عزیزم من ازین میترسم که اگه چادر بپوشم هیچ خواستگاری برام نیاد😐

دقیقا من هم همینو میگم!

اگر برای کم یا زیاد شدن تعداد خواستگار بخوای چادر بزاری یا برداری فقط خودت رو اذیت و انگشت نما میکنی!

اگر با اعتقاد بزاری دیگه چه 100 تا خواستگار بیاد چه هیچی نیاد چیزی نباید خللی در اعتقادت به وجود بیاره.

اینا رو منی دارم میگم که خودم چادری نیستم اما رفتار خیلی از چادریهای دوروبرم رو دیدم.

استارتر سلام

از زمان تاپیک گذشته ولی گفتم شاید نظرم به درد شما یا یه نفر که روزی این تاپیک بخونه، بخوره!

اولاً اگر واقعاً تصمیم گرفتی چادری بشی، باید سختی هاش قبول بکنی! چادر سخته ولی شیرین!
من قبول ندارم تعداد چادری ها کمه، نه هنوزم تعداد زیادی از جامعه ما چادری هستند، البته چادر خوشبختانه از یک پوشش سنتی فاصله گرفته و خیلی از کسانی که باهاش سنخیتی ندارن دیگه سر نمیکنن

دانشگاه تهران پر دخترخانم های چادری هستش 

این تنها یک نمونه است