2737
2739

دوستان ما یه کار خیری کردیم لوازم التحریر خریدیم برای بچه های بی سرپرست حالا موندیم اینارو تو چی بزاریم ببریم براشون چون کیف نگرفتیم بودجه امون نرسید و هم اینکه اون بچه هارو میدونیم کع کیف رو از سالهای قبل دارن

حالا موندیم تو چی بزاریم

کیسه زشته خوب نیست 

ولی چیز دیگه ام ب ذهنم نمیاد

شما چی؟؟چیزی مدنظر دارید؟؟

خدایا شکرتتتتتتت همین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از این ساک های مقوایی لوازم تحریری هام دارن خودشون

خدا، گاهی به صورت لیوانی آب خنک است، گاهی به صورت پسرکی که به روی زانوان شما می جهد، یا زنی افسونگر و یا فقط به صورت یک گردش کوتاه سحری. خوشا به سعادت کسی که بتواند او را در زیر هر نقابی بشناسد!
2728
2738

خوب کاغذ کادو کنین....بچه ها ذوق دارن بازشون میکنن ببینن چیه،خوش به سعاددتون عزیزم،برای منم دعا کنین انقدری داشته باشم کمک کنم از ارزوهای بچگیمه

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
خوب کاغذ کادو کنین....بچه ها ذوق دارن بازشون میکنن ببینن چیه،خوش به سعاددتون عزیزم،برای منم دعا کنین ...

اخ کاغذ کادو هم که عالیه من هنوز کاغذ کادو می بینم ذوق می کنم چه برسه به اون بچه ها😁

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
اخ کاغذ کادو هم که عالیه من هنوز کاغذ کادو می بینم ذوق می کنم چه برسه به اون بچه ها😁

اره خداییش ادم دوس داره کاغذ کادو پاره کنه ببینه توش چیه

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش