2737
2739
من یه دختر دو ساله دارم که خدا رو شکر خیلی باهوش و سرحاله .....کنجکاو و بسیار بازیگوشه .....همه ش اهل حرف زدن و رقصیدن و آهنگ شاد و بازی و..........
ولی الان چند روزه خیلی آروم شده .....روزا که خییییییییییییییییییلی کم میخوابه و سریع از خواب با جیغ بیدار میشه شبا هم چند بار تا صبح با گریه و جیغ بیدار میشه و با بدبختی شیر میخوره و دوباره میخوابه....نه از بازیگوشیش خبری هست نه میرقصه نه حرف میزنه هیچ چیزی هم خوشحالش نمیکنه نمیدونم چش شده؟
البته جمعه شب گذشته تب داشت و از اون موقع اینطوری شده........... خیلی دلواپسم نمیدونم چیکار کنم؟ گریههههههههههه
به نظزتون از چیزی ترسیده؟ باید چیکار کنم که بهتر شه؟
ممکنه از چیزی ترسیده یا از کسی سعی کن بدون نشون دادن نگرانیت یواش یواش باهاش حرف بزنی تا بهت بگه چی شده مخصوصا که دختره و این خیلی مهمه. بچه ها خیلی باهوشند اگه بفهمه نگرانی .و میخوای سردر بیاری هیچی نمیگه. اگرم خیلی نگرانی ببرش پیش روانشناس کودک
مهم نیست که دور و برت پر از آدم باشه........مهم اینه که دور و بریات آدم باشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه دو سال سنی نیست که بخواد چیزی رو از من مخفی کنه.....نصف روز که پیش مامان و بابامه عین دسته گل ازش مراقبت میکنن بعدشم خودم یه لحظه تنهاش نمیذارم نمیدونم از چی ترسیده؟
به خاطر سرماخوردگی و دندون هم نیست چون قبلا توی مریضی هم بازیگوشیشو داشت الان خییییییییییییلی عوض شده کاش بدونید چقدر ناراحت و به هم ریخته م......
2738
خانومی یا سرما خورده یا ترسیده یا چشم خورده

من به دعا اعتقاد نداشتم ولی وقتی دختر دوستم اینطوری شد بردن براش سرکتاب باز کردن و گفتن چشم خورده و دعای چشم نظر براش گرفتن این کار رو بکن جواب می گیری ایشالله
دلم بچگی می خواهد در جلوی کدامین مغازه پای بکوبم تا برایم کمی آرامش بخرند
سلام خانومی
مطمئن باش ترسیده.سعی کن باهاش بازی کنی و بخندی و سرحالش کنی
و بهش اطمینان بدی که همیشه باهاشی و دوسش داری
پیش روانشناس هم ببرش. کمکت میکنه
خدایا دلم معجزه می خواهد از آن معجزه هایی که به هنگامه ی وقوعش، خدایا دوستت دارم و خدایا شکرت میان هق هق گریه هایم گم شود ... خدایا دلم معجزه می خواهد معجزه ای در حد خدا بودنت ... CafeMom Tickers
مرسی عزیزم خوبم نی نی هم خدارو شکر خوبه

ایشالان آخر مرداد دنیا میاد

عسل جان باهاش به زبونه خودش صحبت کن تا بهت بگه

من که میگم شاید جایی رفتین مهمونی

یا مهمون خونتون بوده

بچه ها ترسوندنش

Daisypath Happy Birthday tickers