2733
2734
عنوان

ازخریدش راضیم!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 92990 بازدید | 660 پست
من شامپو revlon مخصوص موهای رنگ شده استفاده میکنم و بی نهایت راضی هستم، با اینکه پائین موهام یه مقدار به خاطر رنگ و مش آسیب دیده ولی وقتی از این شامپو استفاده میکنم اصلاً نیاز به نرم کننده یا ماسک مو ندارم کلاٌ محصولات revlon خیلی خوبن رژ لبش هم عالیه به هیچ عنوان نمیماسه!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من جارو برقی بوش اصل دارم خیلی عالیه، هم سبکه و هم مکشش خوبه، خونه 150متری رو تو 10 دقیقه جارو میزنم
بخشش کن اما نگذار از تو سوء استفاده شودعشق بورز اما نگذار با قلبت بد رفتاری شود اعتماد کن اما ساده و زودباور نباش حرف دیگران را بشنو اما صدای خودت را از دست نده.
جارو برقی سامسونگ پلاسما عالیه مداد ابرو مدت ضدآفتاب اون پنجمی ورسای برنج هاشمی ماهیتابه دوطرفه رنده آلمانی آب پرتغال گیری الکترا راضی ام
تو را چند بار دوست دارم ولی هربار بسیار تر
لباسشویی بوش و یخچال بوش خریدم خیلی راضیم روغن بادوم شیرین از روغنگیری نیری تجریش گرفتم واسه پوست خشکم خیلی راضیم و روغن سیاهدونه از همونجا واسه موهام خیلی راضیم. شامپو آتی به سرم میزنم راضیم، از بقیه محصولاتش هم راضیم. واسه مامانم گوشی هوآوی گرفتم اصلااا راضی نیستم نسبت به اج تی سی خودم هیچ آپشنی نداره. بهم خرد کن و آب مرکبات گیری فلر کادو دادن که اصصصصلا راضی نیستم، البته دستشون درد نکنه
منم یه کشف جدید زدم بادی اسپلش سی گل وانیلی عالییییه یعنی هم بوش هم ماندگاریش در حد ویکتوریا سیکرت م ...

عزیزم منظورتون این مدله از وانیلی سی گل https://www.digikala.com/Product/DKP-119260/پک-اسپري-و-لوسيون-بدن-سي-گل-مدل-Charm

بوش شیرین و ملایمه ؟ این مدلی که شما میگی از اون مدل قوطی صورتی بهتره از نظر بو و موندگاری ؟

ببخشید تاپیک خیلی قدیمیه بالا اوردم😂😂

2706