2752
2734
عنوان

بیاین شیرین کاریهای بچه هاتونو تعریف کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1423 بازدید | 44 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آقای مانی قرص نورتریپتیلین یه قرص بی ضرره که اعتیاد آور هم نیست و موثره البته. برای اضطراب و افسردگی تجویز میشه. از نورتریپتیلین 10 شروع کنه و بعد نورتریپتیلین 25. البته با اطلاع خود خانوم تون. بعدشم زن بعد زایمان نیاز به همدلی و همراهی و محبت همسر داره عوض نق زدن بهش به همسرتون روحیه بدین و بذارین بدونه دوستش دارین.
فقط خدا
2731
بدون نظر پزشک زیاد درست نیست قرص دادن
ولی بهترین دارو محبت و مدارا و یکم صبره بعدا که حالش خوب شد عشقش به شما بیشتر میشه که اینقدر درکش کردید
میخواید سالم و جوون باشید و پوستتون بدرخشه؟؟؟؟

پس میوه وسبزی و خشکبار بخورید و گوشتو لبنیات کم کنید!
اقا مانی یکی از دلایل افسردگی بعد زایمان اینه که حس میکنن دیگه مورد توجه همسر نیستن و روزای عاشقی و راحتی و بقیه خوبی ها تموم شده شما باید نشون بدین که اینطور نیست با همکاری تو کارای نی نی و محبت به همسرتون مطمئن باشین زود گذره این دوره

مخصوصا که هیکل خانمها هم بعد از زایمان تغییر میکنه و چاق میشن احساس بدی به خودشون پیدا میکنن از ظاهرش تعریف کنید

اگه همه اینا جواب نداد از دارو کمک بگیرین ولی در کل دوره اش چند ماهه مطمنم تا ٦ ماهگی بچه همه چی نرمال میشه

سلام
پسر من 2 سالشه

برای اینکه از پوشک بگیرمش براش کتاب قصه میخونم توی کتابش یه نی نی هست که میره جیشش را توی لگن توالتش میکنه میاد.

دیروز که بردمش توی حموم همین که پوشکش را دراوردم

دیدم که چارپایه حموم را کشید جلو روی اون نشست پاهاش را باز کرد بعدش توی لگن حموم که ابش و ولرم کرده بدوم جیش کرد و با افتخار بلند شد

منم اینطوری
2706