2733
2739

سلام خوبین؟

چنتا سوال ضروری دارم ممنون میشم جواب بدین

۱.دهان شویه خوبه و واقعا بوی دهنو میبره یا نه؟ بخصوص صب یا بعد غذا ....بعد چه مارکی؟

۲.رول ضد تعریق و مام بعتره یا اسپری اش یا ...؟ برای بوی عرق چی بهتره ک کلا بگیره و مثلا ۲۴ساعت عرق بدون بو باشه؟....چه مارکی؟

۳.دستگاه اپلیدی بهتره یا اپیلاسیون بیرون یا مومک توی خونه و خوابگاه؟ (واس یه دانشجو)

۴.کلا هر مورد خاصی ک برای آراستگی یه دخترو مد نظرتونه میشه بگین؟!

۵.خوابگاه دانشجویی دانشگاه خاموشی داره؟ مثلا بگن ۱۲ شب چراغا خاموش؟ (من میخوام شب برم حموم موندم ک میشه یا نه)

۶.خوابگاه دزدی زیاد میشه؟ چیکار کنم کسی از وسایلم سواستفاده نکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط اومدم بگم سلام ترمکی

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla
2740
😂😂😂 میترسم همون اول برچسب دست پا چلفتی بودن بهم بخوره دیگ نشه جمعش کرد😓😓😓

نه فقط کمدندارین براوسایل؟

کاش یوزارسیف میومدعباشورومنم مینداخت بعدکه برمیداشت من لاغروخوش هیکل میومدم بیرون باگریه میگفتن:"بامن چه کردی یانبی؟  دنبه هایم کو؟"          

هرشب که اب نمک قرقره کن روزی سه بار مسواک نزدی حتما دوبارو بزن 

برا مام و اینا من خودم سالهاست از کرم دئودرانت کلیون استفاده میکنم عالیه تا دو سه روز هم نری حمام اکیه

برا اپیلاسیون هم لیزر ترجیحا بهتره ولی اگه نمیتونی اپیلاسیون با موم بیوتی ایمیج امتخان کردم عالیه 

با هیشکی صمیمی نشو پشت سر هیچکس صحبت نکن 

با همه با لبخند در حد سلام احوالپرسی باش خط قرمز برا خودت تعیین کن اجازه نده هیشکی از خط قرمزت عبور کنه