2737
2739

http://uupload.ir/view/f5ux_مضرات_وای_فای.mp4/
این فایل رو دانلود کنید و گوش بدید   و نظرتون بدید

درضمن طبق تجربه خودم  >  چندین نفر از دوست هام بخاطر امواج وای فای مریض شدن  (شدید)      نظم پریودی شون بهم ریخته شده بود   شدید مریض شدن  درد و خون ریزی زیاد     یا     اینکه پری نمی شدن    
بعد کلی دکتر رفتن (چند تا دکتر عوض کردن)   یکی از دکترها میگه مودم خونه تون رو خاموش کنید یه مدت ببین بهتر میشی       >  هر چندتاشون توی مدتی که مودم رو خاموش کردن خوب شدن

راه حل :  از طریق سیم به اینترنت متصل بشید  (سیم Lan برای لب تاب و کامپیوتر  و سیم usb برای موبایل )        ولی کلا سعی کنید از اینترنت سیم کارت کمتر استفاده بکنید

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این انترنت و امواجش بیچارمون کرده کمتر کسیم اصلاع داره من به هرکسیم میگم میگن چرته بابا دروغه چه ضرری داره

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
2731
این انترنت و امواجش بیچارمون کرده کمتر کسیم اصلاع داره من به هرکسیم میگم میگن چرته بابا دروغه چه ضرر ...

متاسفانه توی کشور ما  چیزی رو که نمی فهمن  مسخره می کنن                    

مشکل از جهل نیست      مشکل توهم دانستن ه.

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
متاسفانه توی کشور ما  چیزی رو که نمی فهمن  مسخره می کنن           ...

واقعا دختر خواهر شوهرم بارداره گوشیشو بانت روشن میزاره رو شکمش کار میکنه میگم نذار میگه من تحقیق کردم هیچ منبعی نگفته ضرر داره😐😐

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
2738
آهان واسه استفاده مودم گفتید آره؟ پس ما که ازطريق موبایلمون میریم تواینترنت چکارکنیم  

نوشتم دیگه       سیم usb با سیم بلند بخرید  (یه کم گرون ه  ولی ارزش سلامتی رو داره)  به مودم توی وصل کنید   و به اینترنت وصل بشید (تنظیماتش توی اینترنت هست > باید گوشی تون رو تنظیم کنید    اگر نتونستید > که می تونید ساده است > از یه موبایلی کمک بگیرید)

واقعا دختر خواهر شوهرم بارداره گوشیشو بانت روشن میزاره رو شکمش کار میکنه میگم نذار میگه من تحقیق کرد ...

همین کیلیپ رو بده گوش کنه            امیدوارم  برای بچه اش ضرر نداشت باشه  یا حداقل تا الان ضرری به بچه اش نرسونده باشه

و اما من هرشب تو رخت خواب ساعتها این گوشی دستمه. و یکم گوشی رو کج میگیرم تا نور صفحه گوشی مستقیم ب ...

نه عزیزم       نور صفحه   نور ال ای دی هست  سرطان زا بودنش   درست ه  ولی نه اینطوری که درباره اش اغراق شده      (می خوان تکنولوژی بعدی به بازار بدن بهترین راه اینه که تکنولوژی قبلی رو سرطان زا معرفی بکنن        گرفتی ؟
توی رخت خواب گوشی دست گرفتن  برای چشم بیشتر ضرر داره  و هورمون ملاتونین بدن رو بهم می ریزه   >>>   هورمون ملاتونین  تنظیم کننده ریتم شبانه روزی ه
زمانی ترشح میشه که هر شب شما در اون زمان می خوابیدی         نور صفحه گوشی باعث میشه مغز حس کنه هنوز روزه و زوده که بخوابی  و این هورمون رو ترشح نمی کنه        برای همین که دست به گوشی بعضی وقت ها تا صبح بیدار  می مونی
از مضرات بی خوابی و کم خوابی هم که دیگه برات نگم        خیلی زیاده ..........        (خوابت رو همیشه منظم و ثابت نگه دار)