2737
2739

تاپیک اسلیم معده گذاشتم نتیجه خاصی نگرفتم هم اینکه از عمل میترسم هم هزینه ندارم.... حالا میخوام رژیم لاغری بگیرم و تو ده روز ده کیلو کم کنم.. نگین ضرر داره و بر میگرده و فلان  هر چی که باشه ضررش از فشار خون و طپش قلبی که واسه چاقیم گرفتم خیلی کمتره ... سوپ سیبزجات درست میکنم شامل هر چی که گیرم بیاد  مثل کلم بروکلی کلم بروکسل لوبیا سبز فلفل دلمه ای قارچ  گل کلم پیاز فلفل تند و سیر و هویج و گوجه و چاشنی هم ابغوره یا اب لیمو و رب گوچه و فلفل و نمک   هر کدوم  از اینها که توی خونه باشه به اندازه مصرف یه روز درست میکنم وهر وقت گرسنه شدم میخورم ماست و خیار و سالاد هم میخورم و دونه های کتان و  دارچین و پودر زنجفیل و دانه چای هم توی ماستم و سالادم میریزم ...البته   همه رو تو یه وعده  یا یه روز نمیخورم  ولی کلا غذای ده روزم رو به اینها اختصاص میدم . توجه توجه  *** نان و کاکارونی و برنج و سیب زمینی . کلا کربوهیدرات  تعطیل حتی یه نصف قاشق *** ....... میتونم مرغ هم اب پپز کنم تن ماهی و تخم مرغ هم بخورم حالا هر موقع که فکر کنم سوپ سیرم نمیکنه و میل به خوردن دارم . چای سبز هم میخورم و خلاصه ببینم چی میشه . همه مواد س.پ رو خورد میکنم با یه لیوان اب میذارم مثل بخار پز بشه  ... من 96 کیلو و قدم 163 هست  تا ده روز دیگه میخوام بشم 85 کیلو .. هر کی  پایه هست از فردا شروع کنیم و ده روز بعد نتیجه رو بگیم....... یا علی ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سوپه خیلی خوبه اگه همه چی بریزی داخلش 

بله چون فقط سبزیجات و صیفی جات هست کنارش هم میشه مرغ اب پز و ماهی و  تخم مرغ خورد و البت سالاد و ماست  و خیار .. عالیه .. ما موفق میشیم چون میخواییم

روزي يك كيلو😐😐😐نهايتا خيلي به خودت سخت بگيري ماهي ١٠ كيلو كم كني اخه اينجوري كه نميشه دختر جان. م ...

میشه عزیزم  حداقل تا 8 کیلو میشه من دو سال قبل با این روش تو سیزده روز 11 کیلو کم کردم عالی بود ..

2740
واقعا میشه؟

بله عزیزم دو سال قبل من سیزده کیلو کم کردم تو یازده روز .... عالیه و سالم چون فقط سبزیجات و صیفی جات نیست  مرغ ست گوشت هست ماهی هست  سالاد و  ماست و خیار .. فقط برنج سیب زمینی ماکارونی و نان و هر چیزی که کربو هیدرات داره و نشاسته حرف میشه .. ضررش بیشتر از بیماری قلبی و  فشار خون و دست و گا درد و از هم مهمتر افسردپی ناشی از چاقی و  اعتماد به نفس نداشتن نیست که !

2706