2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما ی بار دادیم ک خیس اوردن

ی بار دادیم تتمیز نشسته بودن

ی بار دادیم فرشو عین پارچه تحویل دادن ینس نازک کردن

اخرین بارهم  فرش ۱۲متری ۱۵۰۰شونه ارو ی جور جر داده بودن ک نگو...گردن هم‌نمیگرفتن اخرش بایام داد ییداد گرد اومدن دوختنش

از سال دیه میخوای کارگر بگیریم بشورن توخونمون یا ی پارکینگایی هست ک خانواده هه میشورن بدیم اونجا بشورن برامون و ندیم قالیشویی

واقعا فرشتون خراب شد ؟ من دستباف دارم هنوز نشستم امسال تصمیم دارم بدم بشورن . پس باید چکار کرد ؟&nbs ...

به خدا. دستباف نایین. ۲تا ۹ متری کرم بود. لکه رو برد. ولی فریم از اون سفتی دراومد ‌شل  شد. 

2728
به خدا. دستباف نایین. ۲تا ۹ متری کرم بود. لکه رو برد. ولی فریم از اون سفتی دراومد ‌شل  شد.  ...

پارسال من پرسیدم گفت متری۲۰ میشورن ، شما چقدر دادید ؟ به کدوم قالیشویی دادید ؟ خیلی حیف شد که فرشتون  

پارسال من پرسیدم گفت متری۲۰ میشورن ، شما چقدر دادید ؟ به کدوم قالیشویی دادید ؟ خیلی حیف شد که فرشتون ...

قالیشویی گل ابریشم. من ۵سال پیش دادم. پول شستشو و با لکه گیریم جداس. برای من لکه گیری هم داشت. به خدا یادم نیست. ولی خیلی دلم می‌خواد اینارو رد کنم ماشینی بخرم. شوهرم قبول نمیکنه. همشم روفرشی روشه

2740
قالیشویی گل ابریشم. من ۵سال پیش دادم. پول شستشو و با لکه گیریم جداس. برای من لکه گیری هم داشت. به خد ...

چه خوب شد گفتید من فکر میکردم گل ابریشم خیلی خوبه 

والا منم دوست دارم ماشینی بگیرم برای منم همش روفرشی روشه ، با دو تا پسر کوچیک دستباف اصلا تباید میگرفتم منم همسرم نمیزاره یعنی یه جوری تعصب داره رو فرش دستباف من که اصلا درکش نمیکنم  

چه خوب شد گفتید من فکر میکردم گل ابریشم خیلی خوبه  والا منم دوست دارم ماشینی بگیرم برای منم ...

من فرش جهازمه. اون موقع اشتباه کردم. باید ماشینی میگرفتم. الان از 7تیر که رد میشیم یه مدلای قشنگ ماشینی اومده آدم کیف میکنه. 

قالیشویی آبرنگ خیلی خوبه.

من چند ساله فرشای خونه خودمو و مادرمو میدیم اینجا خیلی از تمیزی کارشون راضی هستیم هر کدوم از دوستام و فامیلامو معرفی کردم اونا هم راضی بودند چند تا از شماره هاشو میذارم.همه جای تهران شعبه داره.۸۸۸۶۶۱۴۹

۴۴۸۴۷۵۱۱    

۲۲۴۰۴۵۹۶

۷۷۵۴۶۷۴۷

من الان چندین ساله مشتری قالیشویی اندرزگو هستم هم تمیز میشورن هم تمام لکهاشو پاک میکنن منکه راضیم از ...

مرسی عزیزم عااااالی و به موقه بود پیشنهادت منم برای با اول فرشامو شستن عالی شده منم راضیم