2752
2734
عنوان

بهترین دکتر زنان و زایمان و بهترین سونو گرافی در تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 117660 بازدید | 124 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دکتر زنان خوب میخوای برو پیش دکتر شهناز احمدی. هم تو غرب تهران اکباتان مطب داره هم تو جنوب تهران شهرری مطب داره. من خودم واسه درمان عفونت واژن رفتم پیشش با یه ویزیت درمان شدم خیلی راضی بودم از کارش. کلا هرکسی تو مطبش بود راضی بود. دکتر با سواد و با تجربه ایه. من مطب شهرری رفتم شماره مطبش اینه  55972226 آدرسش مطبشم تو گوگل مپ هست.

2731

بچه ها من هر جا تو نی نی سایت میرم خیلی تعریف دکتر افسانه مهرنامی را شنیدم . منم با تعریف بقیه رفتم پیش ایشون برای درمان کیست تخمدان که داشتم و خداروشکر که بعد یه دوره درمان خوب شدم واقعا حرفهای که شنیدم درست بود . اومدم اینجا بگم خیلی ممنون از ادمایی که ایشون را به من معرفی کردن خداخیرشون بده دعاشون میکنم همیشه که من از این مریضی نجات پیدا کردم 

سلام دوستان. من عضو تازه وارد سایتم   

میشه یه دکتر زنان و زایمان خوب به من معرفی کنید که خانوم باشه؟

خودم حدود 7_8 سالی میشه که تحت نظر دکتر داوری تنها هستم ( از زمان مجردی تا الان) 

میخوام برای بچه سال آینده اقدام کنم مشکل اینه که داوری بیمارستان خاتم هست و یاس و اینکه جایی مهمان نمیشه. من این دو بیمارستانو دوست ندارم وگرنه خودشون عاااالین.

خدا جووونم هزاااار بار شکرت به خاطر هدیه قشنگت(پسرم)  🙏🏻❤️

اینم میخواستم بگم که دکتر بهناز عطار شاکری برادرزاده دوست مامانم هستن . من خودم از نزدیک نمی شناسم ایشون رو ولی تعریفشون رو از دوست مامانم خیلی شنیدم. اینجا هم ازشون تعریف شده هم انتقاد کردن . برای همین برای رفتن پیش ایشون دودل شدم.  

خدا جووونم هزاااار بار شکرت به خاطر هدیه قشنگت(پسرم)  🙏🏻❤️

راستشو بخوای دکتر خودم دکتر غزاله موسوی زاده اس و خیلی کارش خوبه. خودش با توجه به نیاز آزمایشگاه و سونوگرافی رو معرفی میکنه که می دونه جوابش مطمعن هست. من تازه دو ساله پیششون میرم ولی دوستام و خواهرممم می رن پیش ایشون 44 32 82 44 . خیلی دکتر صبوری هست و وقت میزاره برای بیمار اش  

من خودم مشکل ناباروری و عفونت داشتم و خیلی از این بابت ناراحت بودم برای همین هم خیلی دکتر رفتم تا اینکه بعد از چند وقت یه دکتر خوب پیدا کردم و رفتم پیش دکتر ساره حیدری  و خداروشکر بعد از شش ماه تونستم بچه دار بشم خدا خیر بده خانمی که دکتر  رو بهم معرفی کرد واقعا دکتر خوب و با تجربه ایه هستش .

دکتر زنان خوب سمت شمال تهران اگر می خوای من دکتر ماندانا لطفی یگانه رو می شناسم واقعا کارش حرف نداره یدونه است. من برای کیست تخمدانم رفتم پیششون  و درمان شدم و خیلیییی هم خوش اخلاق و مهربونن 

دکتر شایسته غفاری فوق العادست. مشاوره آنلاین هم داره خیلی دکتر خوب و مهربون و حرفه ای هست. به خاطر کرونا به من گفت حضوری نیا، یه لینک مشاوره آنلاین داد که هزینشم خیلی خوب بود. این لینکشه

https://mavarateb.com/doctor/دکتر-شایسته-غفاری

عزیزم لطفا دقیقا بفرمایید کدام از این موارد مشکل شماست؟؟

۰۰۰ پریودی نامنظم؟

۰۰۰ یائسگی زودرس

۰۰۰ کم یا زیاد بودن مقدار پریودی

۰۰۰ لکه بینی

۰۰۰ کیست و فیبروم تخمدان؟

۰۰۰ کیست و فیبروم سینه؟

۰۰۰ تنبلی تخمدان

۰۰۰ تخمدان پلی کیستیک؟

۰۰۰ عفونت؟

۰۰۰ فولیکول کوچک و یا نداشتن تخمک?

۰۰۰ آیا قصد بارداری دارید?

دوستان من خیلی وقت نمی کنم تو نی نی سایت بیام. لطفا اگر مشاوره رایگان  خواستید در تل گ رام و واتس اپ پیام بدید هم راهنماییتون کنم و هم پیام خانمهایی که جواب گرفتن رو براتون بفرستم اطلاعاتتون زیاد بشه.

۰۹۱۷۴۴۴۴۲۶۱

2706