2737
2734

دو روزه دارم تو این تایپکا میچرخم چقدر دردای سنگین خوندم چقدر ناراحت شدم بدبختیهام عین فیلم اومدن جلوم، بالاخره روزهای خوبم داشتیم بیاید از حرفای شیرینی که شنیدید بگید از روزهای خوب و به یادماندنیتون بگید ار آرزوهایی ک بر آورده شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من واسه ی پروزه از تهران رفتم ی شهر دیگه با ی آقایی آشنا شدم اسممو اشتباه بهش گفتم خلاصه ی هفته با هم چرخیدیم خوش بودیم وقتی اومدم تهران دیگه جوابشو ندادم، ی چند ماه بعد تو شرکت جلسه داشتیم راجب همون پروزه دیدم وایییی همون آقا تو جلسه هست داره چپ چپ نگاهم میکنه دلم میخواست زمین دهن وا کنه الانم همون آقا همسرمه

2731

امضام شیرینترین حرف زندگیمه

روزای خوبم وقتی بود که میدیدمش

به یاد ماندنی ترینام اون لحظه هایی بود که صداش میشنیدم

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
امضام شیرینترین حرف زندگیمه روزای خوبم وقتی بود که میدیدمش به یاد ماندنی ترینام اون لحظه هایی بود ...

لحظه ای که اسممو صدا میکرد و پرواز میکردم

وقتی پشت تلفن دو سه باری  میگفت هوم  

روز خوب==>اولین سالروز ازدواجمون.....شب شوهرم پشت در ....اومدم...در باز کرد...متوجه شدم ی چیزی پشتش قابم کرده.. ....افکارمن==> یعنی یادش مونده حتما ی چیزی کرفته😍😍😍....شوهر....خب دستت بیار جلو...من...ناز ک نه شاید ی چیز بدیه...وهی تکرار ...تا چشم بستم دستم دراز کردم..  ی چیز گداشت تو دستم دستم ک باز کردم....😕....ی شکلات😒....افکار من==>😠😬😡😧😳😱😲😟😭😭😭😭...ظاهر من برای این ک متوجه نشه==>😅😄😄😊☺😀😁....اومدیم تو خونه...یهو برگشت...پشت سرش رفتم چت شده بیا داخل...رفت تو راه پله....تا نگو بدجنس ی خرگوش سبز گنده اورده گداشته تو راه پله من نبینم...😢😢😄😄😄😃😃😁😀😊☺😗😙😘😚....

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....
2738

چند روز پیشا شوهرم گفت تا یه مدت دیگه پول دستم میاد ماشینتو عوض میکنم با اون چیزی که میخوای،صاحبکارمم گفته حقوقمو افزایش میده به زودی، کلا یکم درهای خوشبختی داره به روم باز میشه انگار ،یکم فقط😀😀تازه یه حرفی تو دلم مونده بود به ینفر بگم دیدمش بهش گفتم احساس سبکی میکنم ،دعا کنید تو همین حالتا بمونم دوباره بدبختی و غصه رو سرم اوار نشه

من واسه ی پروزه از تهران رفتم ی شهر دیگه با ی آقایی آشنا شدم اسممو اشتباه بهش گفتم خلاصه ی هفته با ه ...

😍😍😍😍😍😍😍😍😍چ با حال

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....
بچه ها از خاطره های شیرین و با مزه تون بگید

عاشق شده بودم میرفتم از تلفن عمومی زنگ میزدم صداش بشنوم میگفت الو بله و من قطع میکردم دیگه بعدها الو بله هم نمیگفت و منم حرف نمیزدم و قطع میکردم یبار گفتم حرف بزن دیگه گفت کی هستی منم نگفتم یکم حرف زدم گفت میدونم کی هستی گفت کیییییی گفت اونروز تو حیاط دانشگاه   گفتم نهههههه خخخ خودمو زدم کوچه علی چپ ( آخه رفته بودم دانشگاه ببینمش دزدکی بعد اون منو دید   خخخ) 

من واسه ی پروزه از تهران رفتم ی شهر دیگه با ی آقایی آشنا شدم اسممو اشتباه بهش گفتم خلاصه ی هفته با ه ...

چقدر شیرین تموم شد 😅😍😍😍😍

من از روییدن خار سر دیوار دانستم/که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها 
چند روز پیشا شوهرم گفت تا یه مدت دیگه پول دستم میاد ماشینتو عوض میکنم با اون چیزی که میخوای،صاحبکارم ...

عزیزم هرجور ببینی همون میشه این حال خوب تو نگه دار انشالله تا آخرش خوشی

2706