2737
2734

خیلیییی بداخلاقه قبلا اعتیاد داشته الانم بشدت مشکوکم بش بد دله خیلی.بشدت دمبال ی حرفیو میکشه خیلی.دست بزن شدییییدا داره فحش بشششدت میده تو جنگ و دعوا ب خودم و خونوادم.من ی خاهر مریض دارم ک کل زندگی خونوادم وقفش شده و خیلی برامون سخته همش میگ خوب دردی بتون میخوره واقعا خیلی دلم شکستس خیلییییییی اما نمیدونم واس کی بگم این همه درد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بخدا شرایط طلاق ندارم ی دختر معصوم 18ماهه.خاهر مریض پدر و مادر بدبخت اصن ی وضی دارم ک خدامیدونه

باید ازش شکایت کنی حداقل یکاری کنی دیگه نزنه..

میتونین گلدوزیامو توی این پیج ببینین@gol__kook
2738
نمیدونم بخدا نمیتونم طلاق بگیرم خونوادم خیلییی ضعیفن کسی پشتیبانم نیس.بابام انقد بی زبونه ک حد نداره ...

مهریت..بخدا بری پله بشوری بهتره تا این زندگی..تو فقط یبار زنده ای خواهر..اون بدنت سرت دستت چه گناهی کرده که باید کتک بخوره..یاعلی بگو پاشو..نجات بده خودتو

مهریت..بخدا بری پله بشوری بهتره تا این زندگی..تو فقط یبار زنده ای خواهر..اون بدنت سرت دستت چه گناهی ...

کاشکی میتونسم بخدا چن بار تا دم دادگاهم رفتم مامانم میگف اگ طلاق بگیری رات نمیدم

کاشکی میتونسم بخدا چن بار تا دم دادگاهم رفتم مامانم میگف اگ طلاق بگیری رات نمیدم

پس دیگه باید چیز خورش کنی!داروی اعصاب بریز  تو غذاش خفه شه نزنه دیگه

برم کجا پدر مادرم انقد درگیرمریضی خاهرمن ک خودشونم زندگی ندارن من با ی بچه کجابرم اخ

خودت اصلا پس انداز نداری؟سخته جدایی ولی اینی که تو توصیف کردی انسان نیست.البته ببخشیدا وقتی ب هم جنسم ظلم میشه ناراحت میشم

2706