2737
2734
عنوان

حالم خیلی بده عمرم داره میره الکی😭😭😭😭💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2254 بازدید | 238 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزدلم فکر کردم نوشتی چه کاره ای:؟ شرمنده.. به هر کاری علاقه داری.. از همین فردا استارتشو بزن.سنی ...

لعنتی کار نیست اخه دانشجو هم هستم این ترم تموم میکنم خیلی دلم میخواد برم آزمایشگاه کار کنم 

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
من شد حسرت ودرد عذاب بخدا

من عاشق كسيم كه بودنمون باهم ٥٠-٥٠ هس 

فك كن كسى كه عاشقشى كسى كه عاشقته بيفته زندان 

بايد هر لحظه تنو بدنت بلرزه تا روز دادگاهش كه نكنه مجرم شناخته شه كه نكنه بندازنش زندان 

درد بزرگيه خدايا تو كه ميدونى تو كه شاهدى عشق من بيگناه مارو اينطورى از هم جدا نكن با ما اينكارو نكن نزار ما يه عمر حسرت به دل بمونيم من چجورى ازش بگذرم خدايا رحم كن 

2728
من عاشق كسيم كه بودنمون باهم ٥٠-٥٠ هس  فك كن كسى كه عاشقشى كسى كه عاشقته بيفته زندان  با ...

وااای خدا زندان چرا؟چیکار کرده مگه؟وکیل گرفتین براش؟؟؟؟

وااای خدا زندان چرا؟چیکار کرده مگه؟وکیل گرفتین براش؟؟؟؟

قضيش طولانى ولى تايپ ميكنم ميفرستم 

آره وكيل داره وكيلام كه ميدونى وعده و وعيد ميدن 

طرف حسابش يه آدم كله گنده ى سياسيه

2740
من عاشق كسيم كه بودنمون باهم ٥٠-٥٠ هس  فك كن كسى كه عاشقشى كسى كه عاشقته بيفته زندان  با ...

خدانکنه زندانی بشه فدات،،ولی من کسی رو میشناسم ک ب خاطر عشقش دوسال وایساد،اونم عشقش زندان افتاد الان ماشالا بهترین زندگی دارن

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
بعضی چیزها تو سینه میمونه ونمیشه گفت منم زندگیم از مسیرواقعیش خارج شدوب ارزوهام وخواسته هام نرسیدم و ...

منم دقیقا اینجوری بودم ولی بعدفهمیدم مشکل توخودم بود نه دورو اطرافم برا همین الان حالم خیلی خوبه و تو مسیر رویاهامم!

خدانکنه زندانی بشه فدات،،ولی من کسی رو میشناسم ک ب خاطر عشقش دوسال وایساد،اونم عشقش زندان افتاد الان ...

من كه ميمونم به پاش ولى اين بره زندان بابام جنازمم رو دوشش نميزاره

قضيش طولانى ولى تايپ ميكنم ميفرستم  آره وكيل داره وكيلام كه ميدونى وعده و وعيد ميدن  طرف ...

وااای خداااا خانوادت چی میگن؟؟؟الان زندانه؟

2706