2733
2734

۱۰ شهریور رفتم سونو گفت  دوقلو باردارم و ۵ هفته ۶ و ۵ روز بودن ساک بزرگه ۱۱ بود کوچیکه ۹ حالا امشب بعد ۱۱ روز رفتم و خدااارو هزار مرتبه شکر قلب دوتاشون میزد شکر خدا ساک کوچیکه شده بود ۱۱ و بزرگه ۱۲.۶۹ ....یکم نگران شدم چرا بزرگه کمتر رشد کرده

نمی‌دونم

ولی کلا میگم الکی ناراحت نشو و استرس ب خودت نده

مث این ک ی آدم بدون اطلاع بشینه غصه بخوره چرا بعد از ی سال ی نوزاد وزنش دوبرابر میشه

ولی ی آدم بیست ساله وزنش ثابت میمونه

یوخ سایز ده دوازده میل استانداردشه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چیکار کردید دوقلو باردار شدید؟

اره میشه بگید

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.
اول لطف خدا و دوم از اول اقدام خب بخاطر تنبلی تخمدان کلومفین میخوردم

واس منم دعا کنی عشق دوقلو دارم الان اقدام نمیکنم ولی واس یه چند سال بعد

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.

من همسان دوست دارم فقط😛

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2738
واس منم دعا کنی عشق دوقلو دارم الان اقدام نمیکنم ولی واس یه چند سال بعد

ان شاالله عزیزم ب ارزوت برسی ...ان شاالله هرچی داد سالم باشه فقط عزیزم  برای نی نیای منم دعا کن عزیزم سالم سلامت بیان بغلم کل خانواده منتظر بودیم

من همسان دوست دارم فقط😛

اهوووم یه دختر یه پسر وااای خدااا

ان شاالله عزیزم ب ارزوت برسی ...ان شاالله هرچی داد سالم باشه فقط عزیزم  برای نی نیای منم دعا کن ...

انشاالله که سالم و سلامت میگیریشون بغلت الان بچه داری؟

از من ناهمسانن 😍ان شاالله هرچی هستن سالم باشن

انشالله 🌹

از من ناهمسانن 😍ان شاالله هرچی هستن سالم باشن

جدی مگه معلوم میشه جنسیتشون که معلوم نیست نه؟

2706