2733
2739

یه دختر غمگین و تنبلم فقط زیر پتو دراز کشیده

خیلیم زودرنج

اتاقم بهم ریخته

به خودم نمیرسم ...حوصله بیرون رفتن و مهمونی اصلا ندارم

دلم میخواد سرحال شم قدر زندگی رو بدونم...چجوری اولین قدمو بردارم بهم میگین یا یکم انگیزه بهم میدین

مجردم ۲۳ سالمه

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

بروباشگاه

زيبايي انسان در چيست؟ روزي شاگردان نزد حکيم رفتند و پرسيدند: «استاد زيبايي انسان درچيست؟» حکيم 2 کاسه کنار شاگردان گذاشت وگفت: «به اين 2 کاسه نگاه کنيد اولي ازطلا درست شده است ودرونش سم است و دومي کاسه اي گليست و درونش آب گوارا است، شما کدام راميخوريد؟» شاگردان جواب دادند: «کاسه گلي را.» حکيم گفت: « آدمي هم همچون اين کاسه است. آنچه که آدمي را زيبا ميکند درونش واخلاقش است. بايد سيرتمان رازيباکنيم نه صورتمان را»

واى منم مثل توام

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️

چقدر میتونی هزینه کنی؟

اول از همه شروع کن خوراکی ها و سبزیجات سالم بخر.سالم خوری کن

دو هفته یکبار صورتت رو پاکسازی کن(اول بخور،بعد ماسک،بعد اسکراب)

کتاب بخر و مطالعه کن

سعی کن یه هنری که دوست داری یاد بگیری یا شغل خوب که پول درآوردن حس خوبی به آدم میده

2706