2733
2734
عنوان

معرفی رمانهای قشنگی که خوندید....مخصوصا ایرانی هاش...

| مشاهده متن کامل بحث + 322353 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امشب اشکی میریزد نوشته ر اعتمادی (کتابهاش زمان چاپش قبل از انقلابه وداستانهاش واسه اون زمان هست و کاملا واقعی هست چون ایشون خبرنگار حوادث روزنامه جوانان بودن که داستانهاش از واقعایت الهام گرفته بخاطر این ممکنه یخورده سخت پیدا کنی
خدایا،مرا آن ده که آن به
بچه ها می دونین کتاب یاسمین م مودب پور کاملا واقعی هست
داستان زندگی یه خواننده هست به اسم اگه اشتباه نکنم مهوش که اسمش رو توی داستان عوض کرده اما واقعی هست
خدایا،مرا آن ده که آن به
اینا رمانهایی هستن که واقعا از خوندنشون لذت بردم نمیدونم چاپ شدن یا نه من تو نت خوندم: سنت شکن .افسونگر.قتل کیارش.سیاه بازی.تا تلاقی خطوط موازی.شب سراب.خوشبختی های کوچک.دالان بهشت.پرنده های قفسی

عشق یوسف_ توماژ _ قلب سوخته _ امانت عشق _ بار دیگر با او

برای دانلود انواع رمان به صورت رایگان به سایت رمان خانه سر بزنید. (نسخه موبایل و کامپیوتر)

<a> http://www.romankhane.ir </a>

سلام دوستان به تازگی رمان بسیار جذاب و عمیق از نویسنده و مترجم  ایرانی صالح طباطبایی به نام زمستان مومی خواندم که می تواند با رمانهای خارجی برابری کند فکر می کنم انتشارات آن روزنه باشد ولی در اینترنت سرچ کنید 

2706